• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Wow

Status
E mbyllur për postime të tjera.

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
E mire se erdha, e mire se ju gjeta, shpresoj te jeni mire te gjith :)
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mire se na erdhe, kalofsh bukur:)
 

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
Une Ngu-ja kudo qe t’shkoj ajo mbes lol
Po ti kush je? Se me kte nick s’te mbaj mend.
[/QUOT
A jem BoBi :p
 

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...

NGU

Wild child full of grace 💫
Ooooooo!
Me ty jemi zene iher? Apo shume here? Lol
Pupupu po s’te vrava dhe ktu ta mbash mend:p
 

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
Ooooooo!
Me ty jemi zene iher? Apo shume here? lol
Pupupu po s’te vrava dhe ktu ta mbash mend:p
ate doja te thoja qe je hasmi im :p
 
 • Yumm
Reactions: NGU

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...

WxP

Hidrauliku
Po ne te Bergamos mo te ikim hahah?
 

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
 • Haha
Reactions: WxP

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...

WxP

Hidrauliku
Hahahah haromsi doktorr bravoo... ;)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Woww mire se erdhe
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Mire se erdhe 😊,qendrim te kendshem 🤗
 
 • Përqafim
Reactions: WxP
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
  Top