• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Xiaomi i ri me 5G

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
Xiaomi do të hedhë në treg së shpejti një telefon që do të jetë i gjithi i mbuluar me ekran dhe do të ketë 5G.1569542049781.png


Celulari në fjalë ka për të qenë i gjithi i mbuluar me ekran,dhe që do të ofrojë shumë gjëra, mes tyre diçka që iPhone i fundit nuk e ka, si rrjeti 5G.

Xiaomi Mi Mix Alpha ka nisur tani të prodhohet në masë dhe do të hidhet në treg në dhjetor të këtij viti.

Ky telefon do të jetë i gjithi i mbuluar me ekran në pjesën ballore dhe anësore, por edhe prapa do të ketë një ekran të dytë që do të përdoret për selfie.
 
Top