• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zbuloje sa i pasur je (Global Rich List)

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Zbuloje sa i pasur je (Global Rich List)

You’re in the top
18.40%
richest people in the world by income.

That makes you the
1,104,292,295th
richest person on earth by income.

yy sa i pasur :p. E forta ishte se nvend te shkruaja Annual income shkrova monthly dhe kur i dhash enter me pyeti: Are you sure? hahaha
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Zbuloje sa i pasur je (Global Rich List)

ka i problem me ne nga Shqiperia, se sdime ti shkrujme lek te reja apo te vjetra?

tashi me te dyja opsionet, si te reja si te vjetra , me doli njehere on top, e njehere second top lol

futja kot
 

Aki

misfit
Titulli: Zbuloje sa i pasur je (Global Rich List)

Dihet kush e provon testin, kta qe kan lek :p
Ja une fukara psh se bej fare :)
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Zbuloje sa i pasur je (Global Rich List)

ok then e du nje bilet per ne Kili :p

ku me keni rene per pjese ju njerez me pretendime kaq te medhaja....pupupu....Asnje qe kenaqet me pak...duhet me i zgjedh robte si veten lol
 

dangerous

Antarë i Respektuar
Titulli: Zbuloje sa i pasur je (Global Rich List)

ku me keni rene per pjese ju njerez me pretendime kaq te medhaja....pupupu....Asnje qe kenaqet me pak...duhet me i zgjedh robte si veten lol

Nk.kanë thënë kot , tenxherja kapakut ...
 
Private conversations
Help Users
    Top