• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zbuloni kafshën tuaj në bazë të datës së lindjes dhe kuptimi që ato kanë

Hera

Βιβλίο φάγος
Zbuloni kafshën tuaj në bazë të datës së lindjes dhe kuptimi që ato kanë

Kafsha juaj sipas datës dhe muajit të lindjes. Për selicën kafshë ka dhe një shpjegim që lidhet me karakterin tuaj.

Foka/ 20 Janar – 19 Shkurt Foka është e veçantë dhe e pazakontë. Ndonjëherë ato janë të vështira për t’u kuptuar. Ato kanë mënyra unike për të parë gjërat dhe për këtë arsye kanë aftësi për të zgjidhur problemet që shumë njerëz thjesht i menaxhojnë. Foka është e guximshme, e sinqertë dhe mbështetëse.

Ujku/ 20 shkurt – 19 Mars Ujku është misterioz, pasionant dhe nganjëherë emocional. Ai i kupton gjërat e botës që shumë nuk i dinë. Ai është një dëgjues dhe vëzhgues i mirë, por shpesh mbetet një enigmë për njerëzit në jetën e tij.

Skifteri/ 20 Mars – 19 Prill Skifteri ka një sy të mprehtë dhe shpesh është një udhëheqës natyror. Ashtu si ne shikojmë skifterët në qiell, shumë shikojnë drejt skifterit në kërkim të drejtimit. Mbështet, por nuk jep shumë. Në rastin më të keq, skifteri mund të jetë jotolerant dhe i padurueshëm.

Kastori/ 20 Prill – 20 Maj Kastori është inxhinier i zodiakëve. Krijon strategji dhe bën plane të mëdha. Ai është i zgjuar, punon shumë dhe mjaft i ndritshëm, por ai gjithashtu mund të jetë zotërues dhe nervoz.

Dreri/ 21 maj – 20 qershor Dreri është i shpejtë dhe stimulues. Ai ka një sens të shkëlqyeshëm humori dhe mund ta bëjë cilindo të qeshë. Ai është gjithmonë i vetëdijshëm për hapësirën e tij, por gjithashtu mund të jetë autonom.

Qukapiku/ 21 qershor – 21 korrik Qukapikët janë më tërheqësit e zodiakut. Ata janë dëgjues empatikë dhe shpesh bëjnë çmos për ta bërë botën një vend më të mirë. Ata janë prindër dhe partnerë të mrekullueshëm dhe kanë tendencë të jenë të shkathët. Qukapiku është kokëfortë, gjë që e bën atë të ndjeshëm ndaj zemërimit, xhelozisë dhe sjelljes zotëruese.

Peshku/ 22 korrik – 21 gusht Peshku është inteligjent, krijues dhe ka një personalitet të fortë. Ai është natyrisht entuziast dhe dashuria e tij për jetën është ngjitëse. Ai ka nevojë për qëllime të mëdha, përndryshe mund të merret me sjellje egoiste ose depresive.

Ariu/ 22 gusht – 21 shtator Ariu është i qetë dhe pragmatik, por kur stimulohet ka një forcë që nuk duhet të nënvlerësohet. Ai është një partner i shkëlqyer biznesi dhe ka tendencë të jetë zëri i arsyes në një grup familjarësh ose miqsh. Ariu është i durueshëm dhe tolerant, por vetëm në një masë të caktuar.

Sorra/ 22 Shtator – 22 Tetor Sorra është joshëse dhe një sipërmarrës natyral. Ajo është tepër e zgjuar dhe di të marrë atë që i nevojitet. Është shumë e shoqërueshme dhe inteligjente.

Gjarpër/ 23 Tetor – 22 Nëntor Gjarpri është më shpirtëror nga të gjitha shenjat. Është në përputhje me botën shpirtërore këtu dhe më gjerë. Ai është i respektuar për aftësitë e tij mjekësore.

Bufi/ 23 nëntor – 21 dhjetor Bufi është i vështirë për t’u përcaktuar. Është i ngrohtë dhe i lehtë për tu trajtuar, por ndonjëherë vepron me shpejtësi të lartë. Mund të jetë shumë i mençur, por ende shumë i pamatur.

Patë/ 22 dhjetor – 19 janar Pata është paqebërësja ambicioze. Ju jeni të vendosur të keni sukses pa marrë parasysh se çfarë ndodh. Dështimi nuk vjen lehtë prej saj. Ato janë të udhëhequra dhe natyrisht të talentuara në shumë mënyra.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Qukapiku/ 21 qershor – 21 korrik Qukapikët janë më tërheqësit e zodiakut. Ata janë dëgjues empatikë dhe shpesh bëjnë çmos për ta bërë botën një vend më të mirë. Ata janë prindër dhe partnerë të mrekullueshëm dhe kanë tendencë të jenë të shkathët. Qukapiku është kokëfortë, gjë që e bën atë të ndjeshëm ndaj zemërimit, xhelozisë dhe sjelljes zotëruese.

Une qenkam qukapiku
 

elle

Chill
kastori ...

ua ua ca qenkan tmerr .. sorra skifteri … jallaaa
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Peshku/ 22 korrik – 21 gusht Peshku është inteligjent, krijues dhe ka një personalitet të fortë. Ai është natyrisht entuziast dhe dashuria e tij për jetën është ngjitëse. Ai ka nevojë për qëllime të mëdha, përndryshe mund të merret me sjellje egoiste ose depresive.


Sjellje egoiste thot hahhaah
Realiste gjithsesi
 

Ajodreqia

Antarë i Respektuar
Skifteri/ 20 Mars – 19 Prill Skifteri ka një sy të mprehtë dhe shpesh është një udhëheqës natyror. Ashtu si ne shikojmë skifterët në qiell, shumë shikojnë drejt skifterit në kërkim të drejtimit. Mbështet, por nuk jep shumë. Në rastin më të keq, skifteri mund të jetë jotolerant dhe i padurueshëm.
 

Xhelozi

😎😎😎
Kastori/ 20 Prill – 20 Maj Kastori është inxhinier i zodiakëve. Krijon strategji dhe bën plane të mëdha. Ai është i zgjuar, punon shumë dhe mjaft i ndritshëm, por ai gjithashtu mund të jetë zotërues dhe nervoz.
 

Ajodreqia

Antarë i Respektuar
Kastori/ 20 Prill – 20 Maj Kastori është inxhinier i zodiakëve. Krijon strategji dhe bën plane të mëdha. Ai është i zgjuar, punon shumë dhe mjaft i ndritshëm, por ai gjithashtu mund të jetë zotërues dhe nervoz.
Ktu nervoz jo se ti sa shof sje hiq nervoz
 
Top