• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zbuloni kafshën tuaj në bazë të datës së lindjes dhe kuptimi që ato kanë

Lauri

Anunnak
Gjarpër/ 23 Tetor – 22 Nëntor
Gjarpri simbol i mjeksisë. Po nuk marr vesh fare nga mjekësia :)
 

Lauri

Anunnak
Direkt e lidhe me gjysmen tende virtuale ë 😍, po mesoje cik dhe boçon time qe te behet çik romantik m ☹
Pse cfarë punë bën gjysma tjetër e ime :unsure: :) Sa gjona dini mor më shumë se unë .:p

Ai romantiku yt ka ngel në majën e mimozes e nuk ulet më. :)
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Pse cfarë punë bën gjysma tjetër e ime :unsure: :) Sa gjona dini mor më shumë se unë .:p

Ai romantiku yt ka ngel në majën e mimozes e nuk ulet më. :)
Ne virtualitet e theksova m,mesa kam lexuar ,se une jam ajo qe di me pak ketu 😂.
Po i thuaj te zbres m se ngela duke pritur 😂🤗
 

Lauri

Anunnak
Ne virtualitet e theksova m,mesa kam lexuar ,se une jam ajo qe di me pak ketu 😂.
Po i thuaj te zbres m se ngela duke pritur 😂🤗
Hyp edhe ti sipër, Wxp ka bo një fole aty ;) lol
 

Lauri

Anunnak
Jalla ,po nuk hipi dot ore se aq jam une 😂😂 dhe kam frikë 😂😂
Do të ndihmoja unë të hypësh në pumë, po më duhet të vë duart në të pasmet tuaja :) do mi shkurtojë duart @Desa lol
Desa ndihmoje ti, unë nuk e prek dot hilen duart në xhepa i kam lol
 
Last edited:

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Do të ndihmoja unë të hypësh në pumë, po më duhet të vë duart në të pasmet tuaja :) do mi shkurojë duart @Desa lol
Desa ndihmoje ti, unë nuk e prek dot hilen duart në xhepa i kam lol
😂😂 mund te thoje do zbres @WxP qe te te ndihmoj 😂😂
 

Lauri

Anunnak
@WxP po ulu poshtë or burrë, të ngeli gruja në duart e shokëve lol
 
  • Haha
Reactions: Vie

Mogli

😁😁😁
Ujku/ 20 shkurt – 19 Mars Ujku është misterioz, pasionant dhe nganjëherë emocional. Ai i kupton gjërat e botës që shumë nuk i dinë. Ai është një dëgjues dhe vëzhgues i mirë, por shpesh mbetet një enigmë për njerëzit në jetën e tij.

Aaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ....the wolf of fv
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Er burrr. @Loverboy a e lexoveeee? qenkemi Kastoriii. ahhahahaha
Kastori/ 20 Prill – 20 Maj Kastori është inxhinier i zodiakëve. Krijon strategji dhe bën plane të mëdha. Ai është i zgjuar, punon shumë dhe mjaft i ndritshëm, por ai gjithashtu mund të jetë zotërues dhe nervoz.
 
Top