• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zbuloni sekretet e joshjes

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Screenshot_20200311-133620_Instagram.jpg
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
E vertet.dhe pse kan frik tma thon lol
Ashtu si i shofim shtrembet ne normale qe do ken frik...
Por i kalon po he ahhahaa
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
I bie qe vetem egersirat na perballojn .
Vdes per kafsh haha
Ato qe bejn si kafsh sjan gjo fare.. e kan vetem per aparenc.
Provo te zgjosh nainjonin qe fle gjum ahahahaha
 

elle

Chill
Ke te drejt ..kam pas një shoqe thonte gjithmon
Elle ruaju atyre qe sndihen se kta qe flasin tregojn vet :p
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Aaa une aaa? E shoh njeher pas syzeve .pastaj poshte syzeve.pastaj i heq e ja los synin tak fak .ai o rrezohet nga bicikleta o puth shtyllen me makine..
Une vazhdoj rrugen time 😜😜😜😜😜 stil bretkocke kjo joshja jeme
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Aaa une aaa? E shoh njeher pas syzeve .pastaj poshte syzeve.pastaj i heq e ja los synin tak fak .ai o rrezohet nga bicikleta o puth shtyllen me makine..
Une vazhdoj rrugen time 😜😜😜😜😜 stil bretkocke kjo joshja jeme
Nuk te pyeta si ja thyen qafen mavriut lol
 

Vie

Anavie
Desha te thoja qe kam stil mashtruseje lol
Po pra mashtruese me dipllom .:p
Nuk ke faj ti Po mu me traumatizove. Qe atehere un sbohem mo ...per burre lol

Un vertet kam then qe Ti do mbosh ta lej Burrin per ty . Po ta lej e trrim bashke jo tma moresh . lol

Oh me lot lové youuu un ty shume fort lol 🤣🤣😘😘😘
 

Vie

Anavie
Haha renci ka qe tbera me qeshur. Uroj tjesh pak me mire sot 😘:)
Normal me bone me qesh . E di ti un vdes te qesh dhe per kte kam nevoj .:)

Pak me ndryshe se dje po dhimbje kam me shume se Sot me hoqen qetesuesit e forte dje me duk me mire se isha me anestesi normal Sidoqofte me e keqja iku yllo .😊😘😘
 
Top