• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zbuloni sekretet e joshjes

Arditi0007

THAT'S ALLL FOLKS! THE END!
Ça te them...
Kshu veproja ne adoleshence. Si çdo here, hapi im i pare ishte te gjeja i menyre te vihem ne qender te vemendjes. Dhe per te arritur ate, bëja gjeste qe nuk i kishte bere njeri aty, thjesht bëja interesantin.
Si ia dola ta bej per vete gocen e i suedezit te pasur?

Isha 23 vjeç, me një shok timin shkuam ne i pub — per here te pare ndonjehere na lane te hyme brenda aty. Morem te pime, nga i pije, te llojit me te lire, dhe u ulem. Te gjithe na vidhnin me sy pse po pinin coca-cola.

Njeri pas tjetrit, meshkuj si femra, kendonin karaoke (nuk di si i thone ne shqip) dhe po ia kalonin bukur. Pas pak shoku zuri te ndjehet keq dhe me thote te ikim, jo i them une. Papritmas hyne dy goca te bukura ama vertet te bukura, me bythe, normal me bythe ama po mendoja ashu te hijshme s'kisha pare ndonjehere. Shoku me hodhi i shikim sikur "shih me sy s'jane per ty" ama mua si zakonisht me lindi i ide e çmendur. Ngadale po i them shokut, fo bej i gjest ama se si do perfundoje dhe ku do perfundojme nuk kam ide. Me lutej qe te mos e bëja per arsye se ndodheshim ne i vend çike te pazakonte. Pashe se sa nuk binte ne panik dhe i atij i them ok nuk do bej gje. U ngrita ne kembe dhe mesyva drejt pistes, shoku me kapu krahun dhe me terhoqi prape verejtjen, te lutem mos bej budallalleqe! Mos u shqeteso i thashë. Mire nuk do bej gje. Pa merak. Vazhdova drejt pistes dhe mesyva drejt televizorit qe po transmetonte tekstet e kengeve. Ua hoqa kabllon e korrentit! Ata menjehere ça bere mo i marre ej ça bere!!?? Pse e bere?!!!.....prisni!, iu thashë. Kam ca fjale per te thene! Ok???!!! Me lejoni dot???!!! Ok???!!!
Njëri aty mezi priste te me godasi ama tjetri ia priu....lere te flasi! Fillova te flas.

I shihni ato te dyja ulur atje? Ata te gjithe ma kthyen PO!....Mire!, iu thashë dhe po vazhdoja....
Kam 23 dite rresht qe vij ne kete pub. 17 dite kane ato qe vijne ketu. Une dhe shoku im i dashurojme. Mbase ato nuk jane ne dijeni per ne ama ne pas tyre çmendemi. EMELY? Me degjon? dhe njekohesisht bëja me gisht nga njera prej tyre....ajo ma ktheu... Nuk di ça flet ti ama mua me quajne Sussi...Mire, i thashë....tani te mesova edhe emrin - Sussi.
Sussi mos u shqeteso por une ndjej shume per ty. Shoku im ndjen shume per shoqen tende Sandren....Annika...shoqen time e quajne Annika!, ma priti....ok tani qe ua mesuam emrat te dyjave, mund te te ju shoqerojme nja 8 minuta fare?
Personi ke arka mori me force me rrembeu krahun dhe sa nuk me nxori jashte zvarre.....njekohesisht Sussi e beri te ndaloje....STOP! Jam kurreshtare te di se kush është ky....Ai u habit dhe me liroi krahun dhe tha, ç'jane keto budallalleqe — asihere s'i kam pare ketu!.....Annika iu drejtua. DHE? ÇFARE DO?! Dilni qe te kater jashte!, na tha dhe dolem....
Dolem me to, me vone kuptuam se vajzat e kujt ishin....kaluam i dite e gjysme bashke, na btaktisen.
 

ami7

Anëtar Aktiv
Ça te them...
Kshu veproja ne adoleshence. Si çdo here, hapi im i pare ishte te gjeja i menyre te vihem ne qender te vemendjes. Dhe per te arritur ate, bëja gjeste qe nuk i kishte bere njeri aty, thjesht bëja interesantin.
Si ia dola ta bej per vete gocen e i suedezit te pasur?

Isha 23 vjeç, me një shok timin shkuam ne i pub — per here te pare ndonjehere na lane te hyme brenda aty. Morem te pime, nga i pije, te llojit me te lire, dhe u ulem. Te gjithe na vidhnin me sy pse po pinin coca-cola.

Njeri pas tjetrit, meshkuj si femra, kendonin karaoke (nuk di si i thone ne shqip) dhe po ia kalonin bukur. Pas pak shoku zuri te ndjehet keq dhe me thote te ikim, jo i them une. Papritmas hyne dy goca te bukura ama vertet te bukura, me bythe, normal me bythe ama po mendoja ashu te hijshme s'kisha pare ndonjehere. Shoku me hodhi i shikim sikur "shih me sy s'jane per ty" ama mua si zakonisht me lindi i ide e çmendur. Ngadale po i them shokut, fo bej i gjest ama se si do perfundoje dhe ku do perfundojme nuk kam ide. Me lutej qe te mos e bëja per arsye se ndodheshim ne i vend çike te pazakonte. Pashe se sa nuk binte ne panik dhe i atij i them ok nuk do bej gje. U ngrita ne kembe dhe mesyva drejt pistes, shoku me kapu krahun dhe me terhoqi prape verejtjen, te lutem mos bej budallalleqe! Mos u shqeteso i thashë. Mire nuk do bej gje. Pa merak. Vazhdova drejt pistes dhe mesyva drejt televizorit qe po transmetonte tekstet e kengeve. Ua hoqa kabllon e korrentit! Ata menjehere ça bere mo i marre ej ça bere!!?? Pse e bere?!!!.....prisni!, iu thashë. Kam ca fjale per te thene! Ok???!!! Me lejoni dot???!!! Ok???!!!
Njëri aty mezi priste te me godasi ama tjetri ia priu....lere te flasi! Fillova te flas.

I shihni ato te dyja ulur atje? Ata te gjithe ma kthyen PO!....Mire!, iu thashë dhe po vazhdoja....
Kam 23 dite rresht qe vij ne kete pub. 17 dite kane ato qe vijne ketu. Une dhe shoku im i dashurojme. Mbase ato nuk jane ne dijeni per ne ama ne pas tyre çmendemi. EMELY? Me degjon? dhe njekohesisht bëja me gisht nga njera prej tyre....ajo ma ktheu... Nuk di ça flet ti ama mua me quajne Sussi...Mire, i thashë....tani te mesova edhe emrin - Sussi.
Sussi mos u shqeteso por une ndjej shume per ty. Shoku im ndjen shume per shoqen tende Sandren....Annika...shoqen time e quajne Annika!, ma priti....ok tani qe ua mesuam emrat te dyjave, mund te te ju shoqerojme nja 8 minuta fare?
Personi ke arka mori me force me rrembeu krahun dhe sa nuk me nxori jashte zvarre.....njekohesisht Sussi e beri te ndaloje....STOP! Jam kurreshtare te di se kush është ky....Ai u habit dhe me liroi krahun dhe tha, ç'jane keto budallalleqe — asihere s'i kam pare ketu!.....Annika iu drejtua. DHE? ÇFARE DO?! Dilni qe te kater jashte!, na tha dhe dolem....
Dolem me to, me vone kuptuam se vajzat e kujt ishin....kaluam i dite e gjysme bashke, na btaktisen.
Arditi qe nuk dinte gjuhen e shkruajti kete 😯😦😧😮😲
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Ça te them...
Kshu veproja ne adoleshence. Si çdo here, hapi im i pare ishte te gjeja i menyre te vihem ne qender te vemendjes. Dhe per te arritur ate, bëja gjeste qe nuk i kishte bere njeri aty, thjesht bëja interesantin.
Si ia dola ta bej per vete gocen e i suedezit te pasur?

Isha 23 vjeç, me një shok timin shkuam ne i pub — per here te pare ndonjehere na lane te hyme brenda aty. Morem te pime, nga i pije, te llojit me te lire, dhe u ulem. Te gjithe na vidhnin me sy pse po pinin coca-cola.

Njeri pas tjetrit, meshkuj si femra, kendonin karaoke (nuk di si i thone ne shqip) dhe po ia kalonin bukur. Pas pak shoku zuri te ndjehet keq dhe me thote te ikim, jo i them une. Papritmas hyne dy goca te bukura ama vertet te bukura, me bythe, normal me bythe ama po mendoja ashu te hijshme s'kisha pare ndonjehere. Shoku me hodhi i shikim sikur "shih me sy s'jane per ty" ama mua si zakonisht me lindi i ide e çmendur. Ngadale po i them shokut, fo bej i gjest ama se si do perfundoje dhe ku do perfundojme nuk kam ide. Me lutej qe te mos e bëja per arsye se ndodheshim ne i vend çike te pazakonte. Pashe se sa nuk binte ne panik dhe i atij i them ok nuk do bej gje. U ngrita ne kembe dhe mesyva drejt pistes, shoku me kapu krahun dhe me terhoqi prape verejtjen, te lutem mos bej budallalleqe! Mos u shqeteso i thashë. Mire nuk do bej gje. Pa merak. Vazhdova drejt pistes dhe mesyva drejt televizorit qe po transmetonte tekstet e kengeve. Ua hoqa kabllon e korrentit! Ata menjehere ça bere mo i marre ej ça bere!!?? Pse e bere?!!!.....prisni!, iu thashë. Kam ca fjale per te thene! Ok???!!! Me lejoni dot???!!! Ok???!!!
Njëri aty mezi priste te me godasi ama tjetri ia priu....lere te flasi! Fillova te flas.

I shihni ato te dyja ulur atje? Ata te gjithe ma kthyen PO!....Mire!, iu thashë dhe po vazhdoja....
Kam 23 dite rresht qe vij ne kete pub. 17 dite kane ato qe vijne ketu. Une dhe shoku im i dashurojme. Mbase ato nuk jane ne dijeni per ne ama ne pas tyre çmendemi. EMELY? Me degjon? dhe njekohesisht bëja me gisht nga njera prej tyre....ajo ma ktheu... Nuk di ça flet ti ama mua me quajne Sussi...Mire, i thashë....tani te mesova edhe emrin - Sussi.
Sussi mos u shqeteso por une ndjej shume per ty. Shoku im ndjen shume per shoqen tende Sandren....Annika...shoqen time e quajne Annika!, ma priti....ok tani qe ua mesuam emrat te dyjave, mund te te ju shoqerojme nja 8 minuta fare?
Personi ke arka mori me force me rrembeu krahun dhe sa nuk me nxori jashte zvarre.....njekohesisht Sussi e beri te ndaloje....STOP! Jam kurreshtare te di se kush është ky....Ai u habit dhe me liroi krahun dhe tha, ç'jane keto budallalleqe — asihere s'i kam pare ketu!.....Annika iu drejtua. DHE? ÇFARE DO?! Dilni qe te kater jashte!, na tha dhe dolem....
Dolem me to, me vone kuptuam se vajzat e kujt ishin....kaluam i dite e gjysme bashke, na btaktisen.
Ne çfarë cabaret merr pjese ti?
P.s ❤ fantazia jote qenka duke kapur majat
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Ndjese por kte fjalen "cabaret", ma perkthen dot ne shqip?

Ndryshe s'di si ta marre komentin, pozitiv apo negativ.....
Mese pozitiv. Aftesia jote te fusesh te tjeret ne ate qe ke shkruar është sh wow 🤤
 
Top