• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zgjedhje 2021!

Tomka

Anëtar i ri
Une sjam per bojkot duhet te bejme detyren tone qytetare.

Por mund tju jap nje sugjerim te forte... mund te shkruani F*CK OFF tek fleta e votimit per ta nxjerre te pavlefshme!

Po shkova deri ke fleta votimit ja dhashe PS đŸ€Ł se kto demokratet e LSistat i kom hal nsy lol đŸ€ź
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Une sjam per bojkot duhet te bejme detyren tone qytetare.

Por mund tju jap nje sugjerim te forte... mund te shkruani F*CK OFF tek fleta e votimit per ta nxjerre te pavlefshme!
Edhe c'vlere ka kjo fuck off?
Jo po ti bejme dhe nje foto per te jeta eshte qejf
Une them se jemi lodhur me maskarada boshe , thjesht kaq
 
Private conversations
Help Users
    Top