• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zgjedhjet në Kosovë 2017

legjenda

Tetova
Kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër të Kosovës në zgjedhjet e parakohshme të 11 qershorit do të jetë Albin Kurti. Klan Kosova merr vesh se ky subjekt politik tashmë ka vendosur për ta caktuar ish-liderin e kësaj partie si kandidat të saj, ndërsa zyrtarizimi pritet që të bëhet në një votim formal në Këshillin e Përgjithshëm të kësaj partie. Ndërkohë që sonte është edhe afati i fundit i caktuar nga Komisioni Qendror Zgjedhor që partitë politike t`i paraqesin koalicionet me të cilët do të garojnë në këto zgjedhje
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Uroj te fitoj kete here... Albini eshte kok e zgjuar(edhe pse disa fetyra ka ne partin e tij , veq nr.)vendi ka nevoj per ndryshime kete here..u lodhem duke fitu Pdk ,Aak,Ldk.
 
Top