• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zgjedhjet Parlamentare 2017....!?

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Bote e cuditshme....Sala qe mbron Edin!
Dua te zhdukem deri andej nga Korriku po ku? Si?
Te djathtet betoheshin se sdo hynin ne zgjedhje me Edin km....tani i dalin ne mbrojtje!
Politike o hipokrizi!
Kaq dhe pike!.....
Vetem nje gje shpresoj , qe shume si une mos votojne fare sepse nuk e meriton asnje dhe askush voten time!
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Si i parashikoni zhvillimet politike ne Shqiperi gjate 2017 !?

A besoni se Koalicioni i Opozites do te marre pjese ne zgjedhjet parlamentare !?I ftojme te gjithe anetaret e forumit, qe te ndajne ne vazhdim mendimin e tyre mbi zhvillimet ne politiken Shqiptare.

Darius
Te qeta ne pjesemarrje, te zhurmshme kur te dali rezultati me akuza e nderakuza .....
Ulje neper tavolina per te pare ndoshta koalicionit me te shemtuar qe mund te kete ekzistuar ndonjehere ne keto vite demokraci.

Per kete pyetjen e dyte spo te pergjigjem se u be e vjeter :p


Dhe meqe ra llafi....Darius pse je zhdukur kshu , vangjelllll ku humbe hahahahahhahah
Di te me thuash si arriten ne koalicion Basha me Ramen :p, Sikur Basha sdonte post mbaj mend te me kesh thene me pare...po sot cdo me thuash?
 

Darius

La vita è bella...
Vendndodhja
Shqipëri
Te qeta ne pjesemarrje, te zhurmshme kur te dali rezultati me akuza e nderakuza .....
Ulje neper tavolina per te pare ndoshta koalicionit me te shemtuar qe mund te kete ekzistuar ndonjehere ne keto vite demokraci.

Per kete pyetjen e dyte spo te pergjigjem se u be e vjeter :p


Dhe meqe ra llafi....Darius pse je zhdukur kshu , vangjelllll ku humbe hahahahahhahah
Di te me thuash si arriten ne koalicion Basha me Ramen :p, Sikur Basha sdonte post mbaj mend te me kesh thene me pare...po sot cdo me thuash?
Pershendetje Monique,

Faleminderit per interesimin, ndodhem ne Itali, ku im ate kryu nje operacion.

Nuk do te kishte marreveshje, nese nuk do te kishte ardhur "aziatiku" nga USA.
Basha&Rama nuk u degjuan per mosmarreveshjet apo pretendimet, por u DETYRUAN para nje pergjigje Po ose Jo marreveshjes te propozuar nga Mekalisteri. Kaq, fund!!!

Darius
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Pershendetje Monique,

Faleminderit per interesimin, ndodhem ne Itali, ku im ate kryu nje operacion.

Nuk do te kishte marreveshje, nese nuk do te kishte ardhur "aziatiku" nga USA.
Basha&Rama nuk u degjuan per mosmarreveshjet apo pretendimet, por u DETYRUAN para nje pergjigje Po ose Jo marreveshjes te propozuar nga Mekalisteri. Kaq, fund!!!

Darius
Ne rradhe te pare uroj qe cdo gje te kete shkuar sic duhet! :)

Sa per pjesen poshte , jemi dakort qe me nderhyrje pa nderhyrje ...politika dhe politikanet jane te paparashikueshem dhe sigurisht qe perpara interesit te tyre ...nuk do vene kurre interesin e askujt , as tendin , as timin!
Me pak fjale , misherimi i ripjelljes dhe republikes se re te shohim cdo na sjelle ne tave!
 
Top