Zilia e këtyre shenjave të horoskopit shpesh mund t’ua komplikojë jetën

Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, por shpesh pa sukses. Zilia është si një sëmundje, e prek një njeri, do apo jo ai.

Akrepi-Akrepi natyrshëm, është shenja më ziliqare e zodiakut. Nuk duhet t’u besoni ndonjëherë këtyre njerëzve kur ju sulmojnë sepse është zili e pastër. Akrepi nuk e di se si t’i fshehë ndjenjat e tij, kështu që njerëzit rreth tij shpesh ndihen në siklet.


Gaforrja-Gaforrja është xheloze, por mund ta fshehë. Shpesh të tjerët nuk e dinë kur ajo është xheloze, por nëse e vënë re, atëherë do të përfshihen se s’bën në këtë lojë.

Luani-Luani është shenja më joshëse dhe e apasionuar e Zodiakut. E pranon që gjërat shpesh nuk shkojnë siç do ai, kështu që nuk e kanë zili jetën e të tjerëve. E vetmja gjë që mund të shkaktojë zili tek Luani është nëse partneri i tij i kushton rëndësi dikujt tjetër më shumë se atij.

Virgjëresha-Virgjëresha është xheloze, sepse dikush është më i mirë se ajo në diçka. Është shumë kritike ndaj vetvetes kështu që nuk heq dorë derisa të përmirësohet në këtë drejtim.
 

Vajza

NocturnalMoron
Staf në FV.AL
Adm
Akrepi-Akrepi natyrshëm, është shenja më ziliqare e zodiakut. Nuk duhet t’u besoni ndonjëherë këtyre njerëzve kur ju sulmojnë sepse është zili e pastër. Akrepi nuk e di se si t’i fshehë ndjenjat e tij, kështu që njerëzit rreth tij shpesh ndihen në siklet.
E pavërteeeeeet lool
 
E pavërteeeeeet lool
Rri e qet se kam pare shenja shuuum shuuuum me skandal ?????

Un me shum e publikova sepse dikur kam pas ber nje muhabet rreth xhelozise dhe doli fiks sic e kisha thene Hahahaha
Tentova ta kamufloja veten por snuk... hic fare ?
 
Un iher jo ?
Binjaket i ke ne #1
Demi... ja ke @Xhelozi ??????
Por ske pa ujorin ahahhah

Luani sduron vetem kur i preken gjerat e veta ?
Ama s'eshte xheloz per askend..perkundrazi, ndihet mir kur shikon te tjeret qe jan mire. Nese e shikon qe pretendon dicka qe e ka dikush tjeter, nuk eshte xhelozi por sfid e tij me veten e vet sepse nuk mjaftohet dhe i pelqen te guxoj.

Ama xhelozohet shum nga tjeret qe kjo gje e con ne "vetmi".
 
E shyqyr binjokt nuk qenkan. Bismilah
Ju per mu jeni ne #1 ????????
Kam 2 ne shtepi dhe di mir cfare them


Motres time I ka than nje cun te shkolla "pse sje si motra jote" dhe qe ateher me shef shtrembet ahahahahaha akoma si ka kalu inati. Ai cuni sdi a eshte akoma gjall
 

OldSoul

Plak Hesapi
Ju per mu jeni ne #1 ????????
Kam 2 ne shtepi dhe di mir cfare them


Motres time I ka than nje cun te shkolla "pse sje si motra jote" dhe qe ateher me shef shtrembet ahahahahaha akoma si ka kalu inati. Ai cuni sdi a eshte akoma gjall
Po tani pse nuk ishte si ty ne ckuptim?
 
Po tani pse nuk ishte si ty ne ckuptim?
Sepse ajo ishte introvert... kurse une nje mix sallate Britney Spears Vs Marilyn Manson dhe Jessica Rabbit ?

Me pas jetoi me mu dhe me rreshkiti situata prej duarsh se i msova me teper sec duhej?
 
Po si moj nuk e di nese e ke motren single a jo. Ej tobestraftullah :p

I kam mesuar te mos i japi llogarit askujt (perfshi mua) per jeten e saj... dhe mos te humbi kurr indipendencen! Koken lart dhe te jetoj e pakufizuar... dhe akoma me shume, qe mund te bej cfare te doj ne jet; askush ka te drejt ti thot JO.
Te tjerat jan ne dor te fatit ?
 

OldSoul

Plak Hesapi
I kam mesuar te mos i japi llogarit askujt (perfshi mua) per jeten e saj... dhe mos te humbi kurr indipendencen! Koken lart dhe te jetoj e pakufizuar... dhe akoma me shume, qe mund te bej cfare te doj ne jet; askush ka te drejt ti thot JO.
Te tjerat jan ne dor te fatit ?
Po me mthon mua ajo o ti hajde ktu. Une te mos i them jo?
 
Top