Ëndrra erotike e 12 Shenjave të Zodiakut

Hera

Moderatorë
Staff member
Ëndrra erotike e 12 Shenjave të Zodiakut

Shpesh thuhet se ne të gjithë jemi ëndrra erotike e dikujt, por mund të ndodhë që dikush të mos ketë guxim të na tregojë ose të na bëjë të kuptojmë.

Horoskopi dhe Yjet na ndihmojnë të kuptojmë se për cilën shenjë të Zodiakut jemi ëndrra erotike dhe, pasi të bëhemi të vetëdijshëm për këtë, ne mund të vendosnim ta shfrytëzojmë këtë informacion në avantazhin tonë.


C_2_articolo_3220812_upiImagepp

Dashi- Ju jeni një person që i do arritjet, meqë keni zakon të bëni hapin e parë drejt personit që ju pëlqen, shpesh nuk e kuptoni se ka shumë individë të tjerë që zhvillojnë strategji të rafinuara dhe misterioze me shpresën për të “pushtuar”. Ju ndoshta nuk e kuptoni se jeni ëndrra erotike e Shenjës së Peshqve, e cila dëshiron të ketë në anën e saj një person të virgjër, të zjarrtë, i cili e imponon veten me forcë të madhe karakteri edhe në sferën erotike dhe seksuale. Mund të jetë një përzierje e këndshme.

Demi- Një person sensual si ju është padyshim ëndrra erotike e kaq shumë Shenjave të Zodiakut. Midis këtyre, sidoqoftë, në veçanti dallohet Shenja e Gaforres. Megjithë fasadën e saj, në të vërtetë, ajo fsheh një natyrë shumë të gjallë erotike. Realizimi i ëndrrës së saj mund të jetë një përvojë emocionuese edhe për ju.

Binjakët- Ideja për të qenë ëndrra erotike e dikujt ju argëton dhe do të mendonit se nuk do ta njihnit apo nuk e zbulonit sepse ju pëlqen të luani dhe të bëni shaka në mënyrë të gabuar me këdo, edhe nëse një univers i tërë kalon nga teoria në fakte. Kjo mund të të bëjë që të jesh shumë i lumtur kur dëgjon se je në ëndrrat erotike të Luanit. Megjithë krenarinë dhe egocentrizmin e tij të madh, ai ju vë në radhë të parë në ëndrrat e tij erotike, ku pasioni triumfon mbi gjithçka.

Gaforrja- Një nga karakteristikat tuaja është se ju jeni një person shumë afër traditave familjare. Për ju nuk është thelbësore të udhëtoni dhe të eksploroni botën, por ajo që është e rëndësishme është të keni një thelb të afërmish me të cilët të ndani çdo moment të jetës suaj. Gjëja më interesante është se shenja që humbet kokën seksualisht për ju është Shigjetari, i cili ka zakone krejtësisht të ndryshme nga tuajat. Diversiteti juaj është pjesa më emocionuese e ëndrrave të tij. Ju mund të përjetoni emocione ekstreme!

Luani- Personaliteti juaj i shkëlqyeshëm nuk kalon kurrë pa u vënë re. Ju pëlqen të merrni komplimente nga kushdo, por kjo nuk do të thotë që në fund t’ia jepni veten të gjithëve. Pasioni juaj dhe euforia juaj ju lejojnë të mendoni se jeni duke performuar nën çarçafë dhe mund të mahniteni nga fakti që ju jeni ëndrra erotike e Ujorit. Ujori është i çmendur dhe nuk do të gjejë rezistencë nga ju.

Virgjëresha- Zakonisht jeni një person shumë i kulturuar dhe inteligjent. Ju jo gjithmonë e kuptoni se sa seksi është kjo anë intelektuale e juaja. Natyrisht, Shenja që më shumë se çdo tjetër bën mendime seksuale mëkatare ndaj jush është Binjakët. Ai mund të bëjë dashuri me ju edhe thjesht me mendimin dhe idenë e bisedës pak përpara se të arrinte kulmin e kënaqësisë është një nga ëndrrat e tij të përsëritura. Kombinim i bukur!

Peshorja- Shenja juaj është e lidhur me elegancën, rafinimin dhe bukurinë. ËShtë vërtet e vështirë të mos jesh i goditur nga mënyrat e tua të të bërit mirë, por një gjë është të vlerësosh anën tuaj estetike dhe një tjetër është të provosh një tërheqje të fortë seksuale ndaj jush. Pastaj duhet ta dini se perfeksionizmi juaj e bën Shenjën e Virgjëreshës të çmendet, sa ju kushton mendimet e saj seksuale më të çoroditura. Fotografitë tuaja janë materiali i preferuar erotik i tij.

Akrepi- Zakonisht thuhet se shenja juaj është më e mira në fushën seksuale dhe ju pëlqen ky reputacion sepse e dini që askush nuk do të zhgënjehet nga performanca juaj seksuale. Për ju, aromat janë një element thelbësor i jetës suaj dhe kur bëni dashuri me dikë, ju vendosni të gjithë intensitetin dhe aromën për të cilën jeni të aftë. Demi e di këtë dhe është pikërisht arsyeja pse në ëndrrat e tij erotike jeni gjithmonë i pranishëm. Përkundër dallimeve tuaja, së bashku nuk mund të lodheni kurrë për të bërë seks.

Shigjertari- Për ju, seksi është një formë shumë interesante dhe argëtuese e komunikimit. Problemi është se shumë shpesh ju mund të afroheni vetëm në rolin e dashnorëve. Shenja e Bricjapit mund të mbërthehej butësisht në këtë grackë dhe të ëndërrojë për ju për javë të tëra duke e ditur që kurrë nuk do të ketë asgjë tjetër midis jush përtej ndonjë nate përrallore në emrin e eros.

Bricjapi – Në lidhje me Shenjën tuaj, ne shpesh flasim për një pasion të ftohtë. Shkëputja që shfaqet mund të jetë konfuze sepse në realitet, nuk keni asnjë tabu në seks. Sigurisht që ju mund të jeni ideali për Dashi, i cili është gjithmonë në kërkim të sfidave të reja. Të jesh në gjendje të dominosh veten seksualisht, mund të ishte ëndrra juaj erotike më e fuqishme.

Ujori – Ju jeni një person shumë i pakapshëm dhe, nëse keni frikë se një person dëshiron të jetë i lidhur me ju, do të ikni edhe pse ekziston një tërheqje seksuale shumë e fortë. Sigurisht, të jesh i aftë të pushtosh veten mund të ishte një sfidë e bukur për Shenjën e Akrepit, e cila sheh tek ju emblemën e gjithë kënaqësisë që mund të arrihet me seks të mirë. Nëse nuk shpëtoni më parë, mund të arrini së bashku një ekstazë të vërtetë.

Peshqit – Mënyrat tuaja sensuale dhe të buta shpesh tërheqin shumë admirues, të cilët e deklarojnë veten ndaj jush me një ëmbëlsi ekstreme, shpesh duke iu kushtuar këngë ose poezi. Disa njerëz humbasin një aspekt shumë seksi të karakterit tuaj dhe Shenja e Peshores mund të perceptojnë se tek ju ekziston ai element magjik që e bën seksin mahnitës. Në ëndrrat e tij erotike shpesh ka një shkëmbim rolesh, gjë që do t’i lejonte ata të dy të përjetojnë diçka të pazakontë në krahasim me atë që jeni mësuar.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Ti ke peshoren moj...cdo me bricjapin tim lol
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Gaforrja- Një nga karakteristikat tuaja është se ju jeni një person shumë afër traditave familjare. Për ju nuk është thelbësore të udhëtoni dhe të eksploroni botën, por ajo që është e rëndësishme është të keni një thelb të afërmish me të cilët të ndani çdo moment të jetës suaj. Gjëja më interesante është se shenja që humbet kokën seksualisht për ju është Shigjetari, i cili ka zakone krejtësisht të ndryshme nga tuajat. Diversiteti juaj është pjesa më emocionuese e ëndrrave të tij. Ju mund të përjetoni emocione ekstreme!

Ku ta gjej shigjetarin
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
yyyy ca mesova sot... :D :D
 

Vvetoni

Anëtar
Shigjertari- Për ju, seksi është një formë shumë interesante dhe argëtuese e komunikimit. Problemi është se shumë shpesh ju mund të afroheni vetëm në rolin e dashnorëve. Shenja e Bricjapit mund të mbërthehej butësisht në këtë grackë dhe të ëndërrojë për ju për javë të tëra duke e ditur që kurrë nuk do të ketë asgjë tjetër midis jush përtej ndonjë nate përrallore në emrin e eros.

O bricjap, pa mu shfaq njëherë.
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Akrepi- Zakonisht thuhet se shenja juaj është më e mira në fushën seksuale dhe ju pëlqen ky reputacion sepse e dini që askush nuk do të zhgënjehet nga performanca juaj seksuale. Për ju, aromat janë një element thelbësor i jetës suaj dhe kur bëni dashuri me dikë, ju vendosni të gjithë intensitetin dhe aromën për të cilën jeni të aftë. Demi e di këtë dhe është pikërisht arsyeja pse në ëndrrat e tij erotike jeni gjithmonë i pranishëm. Përkundër dallimeve tuaja, së bashku nuk mund të lodheni kurrë për të bërë seks.
Mjafton të lexohet vetëm fjalia e parë dhe mjafton...
Unë shkokam me shenjën Demi...
 

Dorina

Zikaltër⚫🔵
Luani- Personaliteti juaj i shkëlqyeshëm nuk kalon kurrë pa u vënë re. Ju pëlqen të merrni komplimente nga kushdo, por kjo nuk do të thotë që në fund t’ia jepni veten të gjithëve. Pasioni juaj dhe euforia juaj ju lejojnë të mendoni se jeni duke performuar nën çarçafë dhe mund të mahniteni nga fakti që ju jeni ëndrra erotike e Ujorit. Ujori është i çmendur dhe nuk do të gjejë rezistencë nga ju.
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Si kam kuptuar asnjehere horoskopet.
Psh x shenje shkon me y shenje amaaaa y shenje shkon me z shenje.

I bie te bejne gjithe orgjira qe te gjejne nj-tj.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Shigjertari- Për ju, seksi është një formë shumë interesante dhe argëtuese e komunikimit. Problemi është se shumë shpesh ju mund të afroheni vetëm në rolin e dashnorëve. Shenja e Bricjapit mund të mbërthehej butësisht në këtë grackë dhe të ëndërrojë për ju për javë të tëra duke e ditur që kurrë nuk do të ketë asgjë tjetër midis jush përtej ndonjë nate përrallore në emrin e eros.

O bricjap, pa mu shfaq njëherë.
Bricjap jam vet, por mu dashkerka nje Dash. Sme ben pune Shigjetari :p
 
Top