A e pini duhanin ?

A e pini duhanin ?

 • Po

  Votat: 63 38.4%
 • Jo

  Votat: 69 42.1%
 • E kam lene tashme

  Votat: 16 9.8%
 • Rastesisht ne shoqeri

  Votat: 16 9.8%

 • Totali i votuesve
  164

Legally_Sweet

Alis volat propriis
Staff member
Jo, dhe e kam bezdi kur me pine duhan afer, po s’ke ç’ben.
Edhe @Imp4cT prandaj po mundohet me e lon :LOL:
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Jo.Kurre skam qene kureshtare te ndez edhe nje cigare te vetme.
 

Legally_Sweet

Alis volat propriis
Staff member
E kam provuar dhe s'me pelqen.

Gjeja me e trishte qe shof jane femrat ne maternitet me barkun tek goja dhe me duhanin paf puf, ose me bebin e sapolindur ne karroce dhe tymi i cigares tek fytyra e femijes. Se di, me duken shum egoiste. :(
 
Top