Ai moment.....!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Staff member
Kur del ne ballkon, duke ndjere ate eren e fresket qe te shpupurit floket, duke shijuar erresiren me dritat e yjeve dhe te shtepive. Duke kenaqur syte me pak çastet e rrufeve te fshehura pertej reve. Ah kjo magjia e nates.
 

Vinjol

Po te peshtyva ste lepij me..................
Ai moment kur mer vesh qe...... te marin tel me numer te fshehte e ti sdi se kush eshte ;(
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Ai momenti kur ben valixhet gati dhe sheh qe cdo sy rreth e rrotull eshte i perlotur:(
 

Jetmira

🎧🎵💙
Ai moment kur e mbush profilin tend te facebookut me postime dashurie,dhe shoket e tu qe fillojne me thashetheme.
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Ai moment qe syte ndeshen dhe humb ne ate shikim
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top