Ai moment.....!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ledia

Anetare e Thjeshte
ai moment qe thu te flej gjume nja dy ore .por mendimet ste lejne rehat .dhe te hapet syri si dac
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Kur e di qe do zgjohesh heret por nga eksitimi i teper ste ze gjumi.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ai moment kur vozit makinen automatik per heren e par ,cfar sikleti:eek:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top