Ankandi veror 2019 (Per meshkujt)

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Vajzaa ,vajzaaa mblidhuni ketuuu.
Pushimet duan nje qe te na mbajne cantat e shopping,nje qe te na beje fresk nen cader,nje qe te na lyeje kurrizin me krem anti-diell.
Per te gjitha kerkesat qe keni,qofshin afatgjata apo jo..ketu u hap pazari.

Le te fillojme me

@Artin nuk i ngjan vendit te ftohte ku jeton,ai ashtu sikur ne fotografi eshte kapes i detajeve. Ju kete doni apo jo?

@Bledi_Shady ne cdo cast bledi do ju degjoje me vemendje,do ju kushtoje kenge te viteve te arta,do ju te buzeqeshni..

@Drejtori sikur gjahtaret e vetem qe shenojne territorin e tyre duke i bere femrat te ndihen mire bashke me nje gote vere...

@Eruljan do e benit per vete cunin me shume tatuazhe? Apo do ua marrin ?

@Fly i afte te vjrdhe zemra e te dhuroje te tijen..nese jeni te gatshme te doni me pasion,fly ben per ju

@Frank ,dhe pse duket fjalepak ama me detajet qe ve re vetem ai,do ndiheni te vleresuara dhe ne qender te vemendjes.

@Guns_N_Roses dhe pse ngjan sikur nuk i jep konfidenca atyre qe nuk njeh,embelsia e tij shihet ne cdo postim. Nese doni disa dite me nje mashkull qe di te jete edhe serioz mos vononi.

@Imp4cT eshte shpirti i festave. Nese doni te kaloni momente te paharrueshme,mes te qeshurave e bisedes se kendshme,impakt ben per ju.

@Mogli duket i urte dhe i mire...por te gjithe e dime si jane te urtet e te miret.. Jane plot vitalitet.

@MrCool fjale pak e vepra shume. Ka referenca per piano,violine e shumellojshmeri te perdorimit te gjymtyreve ne menyre praktike.@kitrra 123 nese ndiheni si amazona,nese doni te mesoni cfare do thote gjahtar dhe gjah,kitra per ju.

@KissShpirtoo ,cun spontan dhe i sjellshem,i dashur dhe i gjithi per ju@Passion eshte njeriu me korrekt ,besnik,dashamires,qe do ua beje diten sikur te ishit e vetmja perendeshe e kesaj stine.

@Loverboy njeriu qe nuk u plak kurre. Njeriu me dije me humor dhe vetebesim..zgjidheni.

@Vvetoni cuni me humor fine,nga i bukuri Prizren,me disa poezi per ju mbase shetitje ne mal..merreni.

@ZHIGO do ju premtoje disa shetitje ne savane, te ndjeni natyren e eger dhe token e thate ne kontakt me ju. Ne mos..ndonje afrikan do ua prezantoje.

@WxP cuni me bujar,mirekuptues dhe nese doni te jeni haaaj per gjithe kohen,wxp ben per ju.

Ofertar fillojne nga 1€.
TD_EatLieAMan_1.jpg

Ne mungese time thirr @Legally_Sweet me fuqi te plote vendoseje per te ndare ankandet e per te trokitur cekicin ne momentin e duhur.
 
Last edited:

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Kam harruar ndonje?

Une po e nis me @WxP
I fundit do jete i pari.
2.50€ Wxp bashke me te nje set me kapele kashte.
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Vetem shalqirin mos permendni ju...se e korruptoni direkt njerin.
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Thashe çne une i pari ne liste... , po pastaj pashë që i kishe vënë sipas renditjes alfabetike...
Mua nuk më blen njeri, se jam më serioz se ç'duhet...
Beji foto te bukura per insta :p
 

Legally_Sweet

The Donna to your Harvey
Staff member
Thashe çne une i pari ne liste... , po pastaj pashë që i kishe vënë sipas renditjes alfabetike...
Mua nuk më blen njeri, se jam më serioz se ç'duhet...
Anti-reklama shet....domethene ti po anti-reklamon veten? :p
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
prit se po behen oferta per Wxp.

Si e nise ti nga posht, kur te vi rradha te une, kam per te blere veten time :p :LOL:
Bled i ke hy fuqishem. Sdo dalesh pa gje jo
 
Top