Cfarë të pëlqen te vetja?

Soulmind

oNcE...
Ambicia! I hyj detit me kembe sinqerisht vec kur shkoj ne mes te tij kujtohem: Ore me sa mend e morra persiper kete gje?! hahaha
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
E tera dhe e bera,me te mira dhe defekte.
E kam pranuar veten sic me ka dhuruar Zoti dhe sme ndal kush ta dua cdo gje timen...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
E tera e bera:love::p

Serjo tani.. sinqeritet dhe qe jam shum luftarake se nuk dorzohem lehte..
 

Didi

C'est la vie.
Shume gjera sdi nga t’ia nise.
 
Top