Cfarë të pëlqen te vetja?

Didi

C'est la vie.
Staff member
Paskam ngaterruar teme, mendoja qe ishte tek te metat. lol

Ajo qe kam thene me siper nuk vleka.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Me pelqen te udhtoj ne brendesine time,gjej gjithmone paqen qe kam te nevojshme. :)
shpesh me duket vetja si nje ujvare ne nje bjeshke,e aty bie ne dashuri me shpirtin tim.
 
  • Like
Reactions: iva

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Me pelqen zemra, shpirti, e kshu gjera te tilla :p
 

Ultraviolet

Love me like my demons do ☻
Me than te drejten me pelqen cdo gje tek vetja pervec se jam cop qe nga lindja cunit dhe spo sherohem 🤦‍♀️
Sepse sipas meje jam prej hekuri lol
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
fiziku.
 
Top