Cfare gatuat sot ?

lovely

Anëtar i ri
sot i rashe per shkurt pasi pergtita nje pjate me bresaola dhe nje sallat valleola me avokado,domate dhe djath dhie,,,

ishalla po na do ai i madhi te biem nga pesha me kete rast
 
Top