Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

Passion

Super Moderator
Staff member
Me ben kerkese nje zonje ne fb e cila me shkruan (por me kish ngaterruar me nje tjeter qe kemi te njejtin emer mbiemer). :)

Pasi i'a shpjegova e folem tha qe gezohem qe te njoh e ty. :)

C'do dite me sjell kenge te Placido Domingo. :)
Hera e dyte qe me ngaterrojne,se te paren histori u be e madhe. :rolleyes:
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Sa te pakorigjueshem jemi xhanem....
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Se si jam dembelos sot,o zott sa pune kam,e asgje sprek me dore. hahahahahaha
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Me ban pershtypje çne qe ka ra aktiviteti i forumit
1-grupet kane ba paqe?
2-mrena grupeve ka mosmarreveshje?
E sheh qe duhem une qe te bej sherr,kot me kritikoni :p

Se psh nese ngacmoj Frankun ,ngacmoj dhe 4-5 shoket e tij ..dhe fapp aktivitet :p
 
  • Haha
Reactions: iva

Passion

Super Moderator
Staff member
Me ban pershtypje çne qe ka ra aktiviteti i forumit
1-grupet kane ba paqe?
2-mrena grupeve ka mosmarreveshje?
Ku jane grupet Mogli?

Produktivitet ka kur njerezia punon. :)
 

Passion

Super Moderator
Staff member
S'ka grupe.

Ne nje vater jemi. :)
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Trafiku i cmendur i Tiranes...ska me ne ora 5.30 ne shpi

Jalla po arrita ne 6.30 :(
 

Legally_Sweet

Alis volat propriis
Staff member
Qeka nje tip ktu tek Folku, none none...kush ja u bënë kto tekstet kaq mallëngjyese ktyre :emoji_fearful:

8CD6AFFC-6DB7-4A12-A238-7F54ABCDC37B.jpeg
 
Top