Cfare po beni ne keto momente?

Aver

VIP
Po e hap kete teme, ne te cilen mund te shprehemi se cfare po bejme nderkohe ne zyre, shtepi apo kudo qe jemi.

Po e filloj une...

Meqe qenkan mbledhe shume shume pune per sot, dhe po vazhdojne akoma te vijne te tjera... dhe meqe sot nuk jam aspak ne qejf qe te merrem me to, vendosa ta shoh vazhdimin e nje filmi qe e kisha lene ne gjysme: Act of Valor.

Ndersa punet po i le per ndonje moment me te mire gjat dites, ose neser.

Me mire vone se keq... sado qe tingellon si justifikim per dembela. lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Tema u rihap.

Po pij kafen e mjesit.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po luj apex legends lol
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Sapo u ngrita dhe po pi kafen
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Tu kru krytin mduket kam zan morra :D
Shko ne farmaci dhe thuj qe parazitat po bejne feste,e dine vete farmacistja e vjeter cte te jap.Mos u shqeteso,gje qe rregullohet:p:D:D:D
 

Dorina

Zikaltër
Mirë kur të kruhet koka ka zgjidhje por kur të kruhet gjo tjetër si i bohet?:p
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Po clodhem
 
  • Like
Reactions: iva
Top