Cfare po beni ne keto momente?

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
@Monique @Senseo @Amara_La_Negra @Didi @MrCool @Vajza @iva gotat shpejt se paska fitu Shqiperia!

@Tiku ti ik na bli ca proshute crudo, pak parmigiano dhe ca stika dhe Nese sillesh mire deri ne fund do e provosh ket amaronen e hapme lol

@Imp4cT na sill cik shalqi per shperlarje ne fund.

Ju te tjeret ngrohuni ne diell!

Shiko fotografinë 1696102Shiko fotografinë 1696103Shiko fotografinë 1696104Shiko fotografinë 1696105Shiko fotografinë 1696106Shiko fotografinë 1696107Shiko fotografinë 1696101
Veten ke per te marr ne qafe me keto gjera qe bene.Sa here do te flas une mor burre?!
Nejse mqs i ke bere planet ti,porosite ate te bostanit te vi pak me heret,@Imp4cT :p mos u vono!
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Po behem gati per shqiperi ...neser mbasdite nisem
 

dangerous

Moderatorë
Nje X i futa një kontoll FB e pastaj Insta mu informua çfarë ba mileti e tani tu pi kafe ne pune e po postoj itu ne fv.
 

jana80

Super Moderator
Staff member
sapo u ktheva ne shtepi ... sonte kam qesh ..dhe me kane mbetur ato copezat akoma neper mendje..
epo skisha degjuar akoma robin 50vjecar te meditonte e te hipte ne kale blu per te udhetuar drejt materjes se zeze ne erresire me diellin nga mbrapa...
:)... :)
ka me keq se mua ky eshte fakt :)
 

lovely

Anëtar i ri
po merresha me ftillimin e dokum.sepse kam nje casino me comisionet qe duhet te ndjek,,,
 
Top