Cfare po beni ne keto momente?

jana80

Super Moderator
Staff member
sa bleva nje aksion te 5g... me bind ..jo!
perse e bleva.. ngaqe eshte nje e re..
do fitoj me te ...bohhhh!!
gjithesesi mendoj qe po !
pasi e mora po mendoja sa shume luan rol ana emocionale ne secilin nga ne...!
 
  • Like
Reactions: WxP

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mboft mire kafja

20190912_184624.jpg
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Sa mbarova dreken... dhe po degjoj Elita 5 kengen e shiut meqe na myti shiu sot.:)
 
  • Like
Reactions: iva

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Clodhem
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Po pse tregon, do te behesh preja?
Jo. Kam thjeshte sensin e kundershtimit ne tip.
Keshtu i bie te vetesakrifikohesh ,sia vlen barra qerane :p
 
Top