Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
pak pushim para se te rifilloj serisht bam bum e miat qe sot vetem te sosur spaksan :(
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Po rri kete moment
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
po shaj @Didi n se me vuri shume diss. lol
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
Kush i ka shpikur keta shurupat njehere, me keto shijet e tmerrshme.

po shaj @Didi n se me vuri shume diss. lol
Kush me shan, eshte i shar. Keshtu qe shaje veten si ta duash lol
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Kush i ka shpikur keta shurupat njehere, me keto shijet e tmerrshme.Kush me shan, eshte i shar. Keshtu qe shaje veten si ta duash lol
Po te shaj me fjale te embla moj dreq keshtu qe po me lezetoka e shara mbrapsht.. lol :p
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Prandaj u gremis Euroja me duket sepse e perzieni me pound lol lol lol
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Po ruaj reputacionin virtual te forumisteve tona qe e kane ndertuar me aq mund, djerse dhe gjak :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top