Cfare po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Po shikoja nje qe shikonte kte!
Jo po shikoje mire se mos te shkojne syte shtremet!
lol lol lol
Untitled3.png
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
I mbylla puent per sot, po pres te me vije dreka tani. :D
 

Desa

Possessor
Kam ngecje në mendim dhe shkrim (kam ndryshuar pyetjet hulumtuese, kështu që projekti pilot do përfundojë në mbeturina) dhe i bëra vetes një Mojito....
 

lovely

Anëtar i ri
po pergjigjem e po ngjoj paralelisht muzik
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top