Cfare studioni?

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cfare studioni?

Psikologji,viti i fundit:)
 
Titulli: Cfare studioni?

kam mbaruar fakultetin per Gjuhe-Letersi
dhe Master pasuniveristar per Marredhenie Nderkombetare
kam aplikuar per Doktorature, e pres nje pergjigje, e pres pozitive padyshim, se ndryshe s'pranohet :p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cfare studioni?

fiDHoren dhe hiLLem ne gjimnaz me nota maksimale :D
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Cfare studioni?

do filloj per gjuhe te huaja...spanjishte me ekzakte :p :p
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfare studioni?

Universiteti i Tiranes
Fakulteti i shkencave sociale
Dega e Psikologjise dhe Pedagogjise
Viti II (sapo mbaroi :p)
Grupi..(lere se spo e them :p)
Prespektiva ne te ardhmen : dentiste pulash LOL LOL LOL
 

Burrelsja

Anëtar i ri
Titulli: Cfare studioni?

Per momentin jam ne vit te 3 gjimnay(maturante) edhe shpresoj qe tdal ma mir ket vit do zoti....
 

Mogli

Zzzzzzz
Studioj bukurine femerore
E kam perfundu
I masterizum
E kam fillu te pornhub-i edhe tash punoj ne realitet :p
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member

Soulmind

oNcE...
Une du ti fus 1 studim religjoz(krahasim ifeologjish/feshe) pasi t'mbaroj kte qe kam nis por s'e di a do me realizohet. Kam 12 vjet qe them po he t'bej dhe kete he dhe ate.

Momentalisht PhD ne Ark. Vit i 2te.
 
Top