Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vajza

Moderator
Staff member
Kjo teme ne forumin e vjeter ishte ne 2 tema, keshtu qe me mire i bejm 2 ne 1 :D . Secili prej nesh do shkruaje per anetarin qe gjendet siper...
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Cdo gje me pelqen..qetesia, humori...me dukesh tipi qe 1000 halle te kesh gjen gjithnje kohen te buzeqeshesh....

Cfare sme pelqen....se kam zbulu akoma :)
 

MrCool

Simple
Sa bukur ke folur burazer :p

Tema: S'me pelqen qe behet i bute i embel

Me pelqen qe eshte i drejtperdrejte :p
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Me pelqen qe eshte shpirtkazme

s'me pelqen qe sma kalon dot mua ne "shpirtkazmllik" :p
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Me pelqen : di une?!
Sme pelqen : di une?!

Te mirat :i komunikueshem,i besueshem,i drejteperdrejte
Te metat : shkel ndonjehere ate kufirin ironi-sarkazem
 

Ledia

✋✋✋✋
me pelqen se eshte femer shume e zgjuar.di ti kuptoj mire njerzit dhe tja ktheje si e meritojne. sme pelqen se po ma dredh pak lart e poshte kunata ime ardhshme
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Edhe ti brut lol
Nuk dredh gjo une mi , boll kom leshte e dredh lol

Jam puritane si uji i kristalte :p
 

Soulmind

oNcE...
eshte dhe 1 teme thoni pikat pwr anetarin dhe aty ka kte pelqej dhe nuk pelqej. mund ti bashkojme mendoj.

Zebra- pelqej ta lexoj qe ta njoh
nuk pelqej qe s'e njoh. Sorry...
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Llap shume
Tip kurioz
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top