Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Dorina

Zikaltër
Më pëlqen që e kam patriot
Smë pëlqen që sua bën qejfin vajzave.
 

Senseo

Salt, pepper or cyanide?
Me pelqen qe ndroj username.
Sme pelqen qe sa here poston foto te vetat kerkon tia fshine.
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Ke sjellje te mire shume!
Sme pelqen qe eshte shume e ndjeshme:confused:
 

jana80

Super Moderator
Staff member
me pelqen pozitiviteti i saj!
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Me pelqen qe deri tani eshte sh pozitiv.Ben dhe pranon shaka.I zgjidh situatat e tensionuara me zgjuarsi.
Sme pelqen : .......
 

Vajza

Well-known member
Me pelqen qe eshte e komunikueshme me te gjithe , e embel dhe e dashur .

Ska gje qe nuk me plq :)
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
Hic s'me pelqen se me flet me fjale te huja. :p :D
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
Po ashtu i flitet nje sulltanit , qe e udheheq gjith kete haremin e forumit :p me beso :D
Eh sa inat me vjen qe nuk i shoh dot ato telenovelat Turke qe kan cmend popllin andej. :D :D
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member

JordanBelfort11

I am watching you!
Me pelqen qe deri tani eshte sh pozitiv.Ben dhe pranon shaka.I zgjidh situatat e tensionuara me zgjuarsi.
Sme pelqen : .......
Me pelqen se eshte e qete,e zgjuar dhe e sakte me ato qe thote.. :)
Nk ka ndonje gje qe nk me pelqen,te pakten deri tani....
 
  • Love
Reactions: iva
Top