Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Se ben shaka shpesh
Flet gjuhen serbe :p
 
  • Disslike
Reactions: NGU

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Gjuha e armikut sado e huaj te jete mbetet gjuhe e urrejtur. Dikush mund te kete trauma nga kjo gjuhe, imagjinojeni, vetem imagjinojeni :d

Sa per temen

Eshte ne disponim cdohere ashtu duket ne forum
Sme pelqen se nuk e kap thelbin e pergjigjes :d
 

Senseo

Salt, pepper or cyanide?
Me pelqen: menyra e te llogjikuarit edhe pse ndonjehere sjam plotesisht dakort. Plus qe eshte tullac :p

Sme pelqen: qe mendon se nuk pi kafe :p
 

Vajza

Well-known member
Gjuha e armikut sado e huaj te jete mbetet gjuhe e urrejtur. Dikush mund te kete trauma nga kjo gjuhe, imagjinojeni, vetem imagjinojeni :d

Sa per temen

Eshte ne disponim cdohere ashtu duket ne forum
Sme pelqen se nuk e kap thelbin e pergjigjes :d
Ne toke jane ber shum crregullime nga shume popuj , i bie ti urrejm te gjithe gjuhet .
Nje njeri qe din nje gjuh e nje popull eshte i mbrojtur nga ai popull.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nuk e kuptove postimin tim aspak, nuk ka dert :d
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qashtu eshte topi se lun :d
 

NGU

HG
Moooosss u ziniii se ktij @Loverboy ja tregoj une po he:p

@Vajza Me pelqen qetesia, respekti dhe dashuria qe fal
Sme pelqen qe cdoher ne sherre ben paqe:p Plasjaaa moj najher bam:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me pelqen se i del gjumi vone per quotes lool
Sme pelqen se ben dislikes vetem pse ia qelloj :p
 
  • Haha
Reactions: NGU

Senseo

Salt, pepper or cyanide?
Jena njoft shum. Na nji antar te ri ka verdalla? :p
 
Top