Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Vajza

Well-known member
Eshte e sinqerte

Sme plq qe njeli duke kerku burre. :p
Damlla ty jarebi qe me hap namin e zi se kerkoj burr , e me kerku pse duhet mos te pelqeje iher :p ,eshte pun e mire kjo akoma me e mire eshte se ty tkam zgjedh :p .
Tema: @NGU me plq qe je shum aktive dhe e lumtur ne cdo shkronje qe hedh ,
Sme plq: kur merzitesh ,sepse ti je plot goce jete :)
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Edhe nese ben gabim,me pelqen ska gje per tu habit:p
Gjithcka me pelqen
 
Top