Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Se njoh aq sa te te kem idene cme pelqen e cfare jo

Por duket rob i paqte...gje qe me pelqen
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Me pelqen qe eshte staf
s;me pelqen qe s'degjon muzike te mire.
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Me pelqen trupi i drejte elegant . :)

S'me pelqen qe s'na ka tregu fytyren ne forum. :(
 

I_Shemtut

Kinezi
Sme pelqen se ndonjeher kur i lexoj ndonje gje me duket sikur lexoj Olti Currin
Me pelqen ndonjeher kur ndryshon mer versionin e Zogut Tirones lol
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Sme pelqen kur me shan mua e teften lol

Me pelqen se e ka humorin me limite :)
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Me pelqen qe eshte pjese e forumit.
S'me pelqen se s'eshte arkitekt i mire :emoji_yum:


Ne shkronja e kam llafken
 
Top