Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Dorina

Zikaltër⚫🔵
Më.pëlqen pozitiviteti saj
Nuk më.pëlqen që harrohet me muaj.
 
Me pelqen qe di te terhiqet kur duhet :).
Sme pelqen qe ato gatimet i poston ktu e na ben gizili :p
 
Me pelqen qe i pershtatet cdo lloj moshe.
Sme pelqen qe disa situata i menaxhon me nerva.
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
hic sme pelqen qjo... :p
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Me pelqen sendi humorit
Sme pelqen .....deri tani skam kuptuar dicka te keqe
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Qe eshte e qete
Qe eshte e qete
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
impulsiviteti
impulsiviteti.. :p
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Nrejtorlliku
Nrejtorlliku :p
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
diferencimi
jodiferencimi.. lol
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
yogurt
paninia lol lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top