Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen te une ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
I qete
Sec ka dicka qe se perkufizoj dot...sec i mungon
 

Vajza

Moderator
Staff member
Eshte aktive , her her me ngjan si spec :p ,por qe eshte e lezetshme :D dhe cfar fjal kam te paqart eshte e gatshme te me shpjegoje,kete e vlersoj shume 🙃
Sme plq qe donjeher nuk e kuptoj kur ben shaka 😂
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top