Ciftesi virtuale!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Ideal

RendeX vs Marla

Super katrastofal
Marla vs RendeX
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Tema u mbyll dhe u rihap perseri, tejkalim postimeshe.

Sa per mbaresi teme,po vej ca ciftezime dhe une. :p

@Bledi_Shady ~ @Nicktjeter . :p
@Vajza ~ @Vvetoni .
@Ledia ~ @JordanBelfort11 . :p
@iva me dashnin e saj hahahahaha, @Imp4cT . :p
@Amara_La_Negra ~ @Loverboy ahahhahaha,kta dy nuk shkojne fare,por duhet noj cift me shije piperi,
@Dorina ~ @Milanisti :p mojjj @Dorina aaa nga ke cu djalin? hahahahaha
Agapoula mou @Belaa me Dashnin e vet dhe kjo ahahahahah, @WxP . :p

E kaq se u lodha.
ciftezime te mbara e argtim te kendshem ne vijim. :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Dorina

Zikaltër⚫🔵
Tema u mbyll dhe u rihap perseri, tejkalim postimeshe.

Sa per mbaresi teme,po vej ca ciftezime dhe une. :p

@Bledi_Shady ~ @Nicktjeter . :p
@Vajza ~ @Vvetoni .
@Ledia ~ @JordanBelfort11 . :p
@iva me dashnin e saj hahahahaha, @Imp4cT . :p
@Amara_La_Negra ~ @Loverboy ahahhahaha,kta dy nuk shkojne fare,por duhet noj cift me shije piperi,
@Dorina ~ @Milanisti :p mojjj @Dorina aaa nga ke cu djalin? hahahahaha
Agapoula mou @Belaa me Dashnin e vet dhe kjo ahahahahah, @WxP . :p

E kaq se u lodha.
ciftezime te mbara e argtim te kendshem ne vijim. :)
Vetëm një vejushe e di vendodhjen e saktë të burrit:p unë sdi kush e gllabëroi:p
 

Vajza

Moderator
Staff member
Tema u mbyll dhe u rihap perseri, tejkalim postimeshe.

Sa per mbaresi teme,po vej ca ciftezime dhe une. :p

@Bledi_Shady ~ @Nicktjeter . :p
@Vajza ~ @Vvetoni .
@Ledia ~ @JordanBelfort11 . :p
@iva me dashnin e saj hahahahaha, @Imp4cT . :p
@Amara_La_Negra ~ @Loverboy ahahhahaha,kta dy nuk shkojne fare,por duhet noj cift me shije piperi,
@Dorina ~ @Milanisti :p mojjj @Dorina aaa nga ke cu djalin? hahahahaha
Agapoula mou @Belaa me Dashnin e vet dhe kjo ahahahahah, @WxP . :p

E kaq se u lodha.
ciftezime te mbara e argtim te kendshem ne vijim. :)
Do ti bie damlla @Vvetoni kur do e shohe veten me mua. Mendon se jam shum e vogel per ate :p
 

MasteR

I'm offline

Aki

misfit
Ca te erdhi mendja verdalle ty?!Ne shyqyr qe jemi bashke ky na ndan,yyyt keqdashes
Shiko se dhe mua me ka shkuar ne mendje, jo per gje, grinden shume lezetshem ata te dy, kshu qe kur te kthehet Nick, kur t'i jene ulur nervat, beje hallall, jepe me qera Impactin per nje jave :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top