Cila eshte pyetja qe ju bezdis ?

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Pse vishesh me të zeza?

Pse a vishesh ashtu? Nëse po, edhe une te pyes pse?

Te ka vdek dikush duke qenë i gjallë ende? :D ( ndonje ofertë psh? )
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
shquotare kajn zanat me mbajt gajlet te huaj

po shum e vertet... :)

Dhe mua kajher me pyesin diq hulumtuese, ama se marr fare persiper.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
hiq mos u merzit moter ban saber e kalon
hahah e ke gjet njerin qe merzitet per diqka? ....OK faleminderit per keshillen. Bukur faleminderit :D
 

Legally_Sweet

Gjelbërimi i mamit dhe i babit
Staff member
“Hë, a kemi noi të re?”
-Jo s’kemi, eff off!
 

Dorina

Zikaltër
A ke të dashur?( të panjohurit)
Fisi, hë, kemi ndonjë të re, ndonjë llokum, ndonjë dasëm?
Pike e zezë....edhe kur i shikoj i shmang me lezet :p
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Me ke je?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ah, sikur te ish veç nje.
 
Top