Cila eshte pyetja qe ju bezdis ?

kitrra 123

plak gjufurrak
Ne bus:

Cfare studioni?
Hiq, nuk studioj :unsure:
E pse po lexoni???:oops:

jana80

Super Moderator
Staff member
kur te thone keshtu duke te pare ne sy ..
sa e ke rrogen??
bllokohem gjithmone ... sdi tu pergj..

Passion

Super Moderator
Staff member
Vdekje kisha kur dikur me thonin

Sa do rrish ??

---------------------

Si me te thene 9na ke zene vendin).
Hey taksirat!!

jana80

Super Moderator
Staff member
Vdekje kisha kur dikur me thonin

Sa do rrish ??

---------------------

Si me te thene 9na ke zene vendin).
Hey taksirat!!
edhe kjo hahahaha

po tjetra.. he kemi ndonje te re???
cte re thoni aman kur keni +/- nje vit qe sju shoh....
made in apb eshte popull kurjoz!

Passion

Super Moderator
Staff member
E uronin nje 95 vjecar duke i thene
Edhe 100

Ai thosh

Pse me teper te jetoj, te prishet gje ty ? :rolleyes:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sa pare i fitove ?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Vvetoni

Anëtar
Ka shumë pyetje që më bezdisin. Je tu fol në telefon, a ne telefon po flet a? Je tu ra me fjet, a po flen a? Je tu dalë, a po del a? Rrëzohesh, a u rrëzove a? Ja nis me hangër, a po han a? Ja nis me lexu diçka, a po lexon a?

Soulmind

oNcE...
Me ca merresh? apo ca ke be andej? Dhe une qe u them: Hic, jetoj. lol

Artin

Anëtar i Respektuar
Të gjitha pyetjet private janë të bezdisshme, po sidomos kur bëhen nga njerëz me të cilët ti nuk ke afrimitet apo dëshirë për t'u treguar.

Me sa kam vënë re, nga pervoja ime, ata që bejne pyetje te tilla jane vetëm njerez nga vende te pazhvilluara e me nje kulture ndryshe si Shqipëria, Turqia, Uzbekistani, Armenia, Iraku, Somalia etj, por edhe Greqia.

Gjithnjë sipas përvojës sime... edhe kur përballesh rruges me njerez nga vende të tilla, nuk shohin rrugen e tyre, po te shohin ngultas nga koka te kembet, me nje shikim kureshtar e si perbuzes, duke të acaruar.

E di që moralizuesit e mospergjithesimit mund të më kritikojne, por siç e thashë, këto janë nga përvoja.

Last edited:

Passion

Super Moderator
Staff member
Të gjitha pyetjet private janë të bezdisshme, po sidomos kur bëhen nga njerëz me të cilët ti nuk ke afrimitet apo dëshirë për t'u treguar.

Me sa kam vënë re, nga pervoja ime, ata që bejne pyetje te tilla jane vetëm njerez nga vende te pazhvilluara e me nje kulture ndryshe si Shqipëria, Turqia, Uzbekistani, Armenia, Iraku, Somalia etj, por edhe Greqia.

Gjithnjë sipas përvojës sime... edhe kur përballesh rruges me njerez nga vende të tilla, nuk shohin rrugen e tyre, po te shohin ngultas nga koka te kembet, me nje shikim kureshtar e si perbuzes, duke të acaruar.

E di që moralizuesit e mospergjithesimit mund të më kritikojne, por siç e thashë, këto janë nga përvoja.
Ke qellu bindshem ne shenje. :)