Dashuri ne chat qe perfundon ne divorc

Sa idiote!!Ne vend qe te shohin anen pozitive ta mgjarje. Qe do te thote, sa jane gjasat qe te dashurohen dy njerez prap si ne fillim,pa e njoft njeri tjetrin?.
Shkojne e ndahen :nxef:
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Paragjykim!
Sa idiote!!Ne vend qe te shohin anen pozitive ta mgjarje. Qe do te thote, sa jane gjasat qe te dashurohen dy njerez prap si ne fillim,pa e njoft njeri tjetrin?.
Shkojne e ndahen :nxef:
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Se kuptoj ose me sakte nuk jam ne gjendje te prodhoj nje mendim , pa ditur si e qysh..

Te njihesh ne chat, forum , fb apo ku di une ,eshte njesoj si ato njohjet qe ndodhin e ne jeten e reale (shkak dikush)
Me pas sigurisht duhet te kete zhvillim...se nese mbetet thjesht e tera aty (ne chat) , une s'kuptoj as si ka perfunduar ne martese...


Me i llaf tema eshte kaq e paqarte...sa s'di c'mendim te jap
 
  • Like
Reactions: iva

Frank

No Love Lost, No Love Found!
E ku qendron problemi ktu?! Kur ndahesh je mbret! Kur ndahesh je Pasha! Te ndahesh eshte edhe moda!
 

dangerous

Moderatorë
Ka fakt sa të duash që njohjet në rrjetet sociale përfundojnë në dashuri të vërtetë.

Në vendet e huaja këto njohje janë në modë.
 
  • Like
Reactions: NGU

Jetmira

Well-known member
Sot ndahen ciftet qe jane njohur ne jeten reale,e kane goxha vite bashke.
E jo me njohjet virtuale.
Jam e mendimit se nuk ka te beje njohja,por vete personat.
Kur dicka eshte e destinuar te marre fund,atehere merr fund:D
Nuk ke se cfare ti besh.
 

Xhelozi

Just Smile !
Sot ndahen ciftet qe jane njohur ne jeten reale,e kane goxha vite bashke.
E jo me njohjet virtuale.
Jam e mendimit se nuk ka te beje njohja,por vete personat.
Kur dicka eshte e destinuar te marre fund,atehere merr fund:D
Nuk ke se cfare ti besh.
Ndahen ne pleqni
Arsyeja ??
E tthon Mospershtatje karakteri !!! :lol:
 

Vajza

Moderator
Staff member
Kur nuk shkon nuk shkon , e baba me te gjet nese eshte caktuar me u nda do ndahesh.
 
Last edited:

Legally_Sweet

Alis volat propriis
Staff member
Kshu ndodh kur i fshini temat dhe i leni gjyms me gjyms, s'merret vesh per cfar po flitet :p
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Pse dashurite qe nisi :p nga realiteti kur perfundojne ,perfundojne me manifestime?!
 

Legally_Sweet

Alis volat propriis
Staff member
Pse dashurite qe nisi :p nga realiteti kur perfundojne ,perfundojne me manifestime?!
Kto te realitetit perfundojne ne varr....domethene kur ndahen, kercenojne dhe vrasin njeri tjetrin :p
 
  • Haha
Reactions: iva
Top