Dhurata e fundit qe more apo bere..?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Ateheree,persheetje! :)
Meqe priudhe festash,fundviti.
Eshte ajo atmosfera ku shkembejme dhurata.
Bejme dhurata dhe marrim gjithashtu.
Le ti ndajme sebashku ketu.
Pse jo mund te marrim apo japim dhe ide ne lidhje me dhorot.

Atehere une sot mora nje buzekuq me shije qershie. :) spara jam fans shume e kalandikave,ama aroma e ti te bene ta perdoresh shpesh.
PAsi shume rralle perdore buzekuq.
Por kete te pakten per Krishtelindje do e perdore.! :)
 

Jetmira

🎧🎵💙
I bera vetes dhurate...1 pal cizme,nqs mund te quhet;).
Meqe njerezit ste dhurojne asgje,te pakten ti dhurojme vetes dicka:D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Sme ben kush dhurata mua. :(

Dje i bleva motres nje pale pizhame dhe slippers tek Victoria’s Secret. Dhurate per Krishtlindje, por ja dhashe qe dje. Pjesen tjeter te dhurates do ja jap ne diten e Krishtlindjeve.
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Po me blejne por po me thone qe ti marr vesh kur te vije Santa.. :p dmth Akoma nuk e di se cfare do marr deri ne dt 25... lol

Lega do te jap une nje dhurate po mora me shume se 10 … ;)
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Thoni cte doni por kjo periudha e Krishlindjeve eshte magjike.
Mbase jane dritat..kenget neper rruget e qyteteve..kushedi.
Pastaj me lind pytja, si eshte te jetosh ne Las Vegas diku afer dritave te casinove
Si ne Krishlindje?
 

Soulmind

oNcE...
Une derisa t'me mbarohen librat e kam gjet, nga 1 liber. lol Nfakt as marr e as bej ne kete periudhe pasi nuk i festoj.

mgjth Kush do t'me beje noj dhurate mu e pranoj :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Kam marre nje qiri dhe kam dhuruar nje shalle, se kishim Secret Santa ne pune.
 

Hope

◕‿◕
Mua me erdhen 4 filxhana kafeje, vintage, porcelani me vizatim ne fije floriri, por ce do qe spij kafe lol
E per dhurate, se di, dje ftova miqte ne resto, a quhet? lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Ktë ma bëri dhuratë një kolege sot...

0AA7B86E-E235-4DC9-BAE7-5D681F7A5016.jpg
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Mora dy shishe vere,nje blloke lukure kafe,me nje dizain antike sermi poshte, shume me pelqej, per shenime qe mbahet ne cante,nje dekuracion qelqi me dy peshq,dhe nje mbajtse qirinjesh me pamje nga mykonos.
Pertova me be foto ,neser kismet.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
IMG_20181226_180325.jpg
IMG_20181226_180400.jpg

Kete po jo per krishtlindje, por si dhurate ditelindje e vonuar
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Kam paketuar disa dhurata...por mua ende s'me kane dhuruar asgje...sic duhet do t'ia lene babagjyshit kete vite ne ngarkim hahahaha
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Mora dhurate per vit te ri ne fakt,nje set pjatash porcelani. :)
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Nje parfum mora, eshte vertet shume i mire dhe me ben te mendoj qe femrat kur duan behen si shpirte. :D :D
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Me bene para nje muaji nje dhurate te thjeshte po qe ka vlere per mua ....une personalisht mbaj vetem unaze ne gisht te vogel dhe nje te tille me bene

IMG_20190228_113611.jpg
 
Top