Doni ta lini cigaren? Katër këshilla dhe nuk jeni më të varur nga nikotina

MrCool

Simple
Nikotine nga me e mira, qe e ndjen deri ne cepin me te thelle te gurmazit.
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Ne vit? Apo vetem njehere 1 cm dhe aq? :p
Praktikisht funksiono keshtu.
Penisi eshte elastik i perbere nga vena gjaku. Nikotina ben qe te ulet presioni i gjakut dhe jo vetem qe shkurtohet,pra lekura humb elasticitet por arrijme dhe tek e famshmja impotence.
 

Imp4cT

Why so serious?
Nejse pertej shakave me kete vape na mori frymen dahoni e une jam duke mendu ta le edhe pse diten se kam caktu akoma se kur do heq dore. :p
Ato keshillat e cigaret elektronike jane budallalliqe, une e lashe 1 vit e dy muaj, stakova trurin por ce do qe me hengri prape krymi. Lol
 

ZHIGO

wish me well...
Shmangni ngacmuesit! Çdo duhanpirës ka diçka që e bën për cigare. Shmangini. Ndryshoni rutinën, stilin e jetesës, ç’të jetë e nevojshme që kjo dëshirë të mos ngacmohet nga faktorë të jashtëm, shkruan anabel.
sipas ktit shkrimi o Nev i bi me lon grun :p
 
Top