Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

1111toni

Antarë
Pe: Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

bien pak ere te qelbur po ska gje pak te rudhosura po ska gje . 40 vjecarja eshte per ne servis.
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

bien pak ere te qelbur po ska gje pak te rudhosura po ska gje . 40 vjecarja eshte per ne servis.
:espuls::espuls::espuls::espuls:

Une njoh shume femra ashtu si edhe nena ime qe sjane aspak ashtu si thua pffffff ca te folure.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

bien pak ere te qelbur po ska gje pak te rudhosura po ska gje . 40 vjecarja eshte per ne servis.
Besoj se nga nje femer e re dhe me pas e arritur ne nje moshe 40 vjecare je lindur edhe ti...Mos u mundoni ti personalizoni gjerat e te fusni te gjithe personat ne nje kallep...Njerez te keqij ka cdo vend si meshkuj si femra...Ke femra shume te mira sic ka dhe meshkuj taman te mire,ke femra te keqija sic ka dhe meshkuj te keqij...Te pakten ne diskutime shoqerore mos nxjerrni gjithmone ne pah egon e mashkullitetit,se ska lidhje fare...Kur plaket nje femer,plaket dhe nje mashkull mos mendo se edhe ai rri i ri gjithmone...
 

LoSsT

VIP
Pe: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Do thoja qe mosha e treguar ne kete studim ( 40 vjecareve ) eshte qershia mbi torte e moshave paraprirese...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Pe: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Nje femer sensuale,.dhe e bukur,..ngelet joshse dhe sensuale,.si ne te i 20-tat e saje,..30 ,40,.pse jo dhe te 50..dhe e kunderta,..ajo femer qe nuk eshte ne te 20,..nuk munde te jete as ne te 30 40,.as 50 ..tat.
Ngelem besnike ketij postime qe paskam bere kohe me pare!

Dhe dua te shtoj,eshte idiotesi te besojme qe ne qenkemi me te fresket me te bukur me seksy ne te 40 se sa ne te 20-tat apo 30 tat.

Cdo mosha ka shijen e vet ,por tjemi e pak realist.
Mosha po, ben te mundur rritjen e besimit,potencen ne vetvete.
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Seshte me rendesi me kane veq e bukur . Po te munguan mendet je krejt lol edhe pse mund te jesh e bukur .
Aty ku eshte bukuria , mencuria , morali , femren e bejne shume te komplementuare dhe cmuar ne syt e cdo mashkulli .
 

Edisongen

Anëtar Aktiv
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Siguria dhe thjeshtesia qe kane femrat e kesaj moshe i ben te jene me seksi se moshat me te vogla.
Sado seksi te jete nje 20-30 vjecare pasiguria qe ajo ka e shumezon me 0. Me keq akoma kur perpiqen per te fshehur pasigurine me nderlikime te panevojshme. Ska koktej me te shpifur se nje mediokritet i komplikuar.
 

jana80

Super Moderator
Staff member
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

e pra e .... shyqyr qe dalin kto artikuj hahhahah ...
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Pa pik dyshimi..do te shtoja dhe shum te perzemrta
 

jana80

Super Moderator
Staff member
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

hahhahahahhahahhahaha e bukur kjo por mos harro femra ne ate moshe ne shumicen e rasteve arrin indipendencen dhe merr cdo e kur e do e per aq sa e do..indipendente hesapi!!
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Seshte me rendesi me kane veq e bukur . Po te munguan mendet je krejt lol edhe pse mund te jesh e bukur .
Aty ku eshte bukuria , mencuria , morali , femren e bejne shume te komplementuare dhe cmuar ne syt e cdo mashkulli .
Ti sapo fole per tru ?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Seshte me rendesi me kane veq e bukur . Po te munguan mendet je krejt lol edhe pse mund te jesh e bukur .
Aty ku eshte bukuria , mencuria , morali , femren e bejne shume te komplementuare dhe cmuar ne syt e cdo mashkulli .
Me ta thene drejten Cen kur te vija diagonalia e jetes qe te vlersohesh e te jesh vec per nje mashkull,apo per mashkullin.
Personalisht mendoj me mire mos e qene fare!
Se sa ne ate diapazon idiotesie.
 
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Si thote nje shprehje "pula plake ka lengun e shijshem" ahaha,une mendoj se pervec faktit qe kane eksperience e kshu dine te luajne e shijojne me shume nje marredhenie,ato nuk kane as shume kerkesa,pra dine c'duan,e kerkojne e marrin e ikin pa llafe apo te presin dicka nga personi,kjo i terheq edhe me shume meshkujt!
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Me ta thene drejten Cen kur te vija diagonalia e jetes qe te vlersohesh e te jesh vec per nje mashkull,apo per mashkullin.
Personalisht mendoj me mire mos e qene fare!
Se sa ne ate diapazon idiotesie.
Nuk te kuptova mire :)
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Ti sapo fole per tru ?
Po . Dhe sic e dijme trut jane pjese e asaj bukurie te jashtme . Ose me te tjera fjale trut jane organi me i rendesishem qe duhet te vlersohet tek nje grua 4o vjeqare ! Dhe me kete desha te theme qe , me para do ta pelqeja nje me tru se sa nje me prapanice te madhe dhe tru te vogel !
 

dangerous

Moderatorë
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Mê se e ver8 kjo hajde mê vertetoni tê kunderten po deshet .
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Taksirat, na u dashka me prit edhe nja 1 dekade me be hajer :p
 

sensuu

sweet
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Nuk pytet femra per moshen,jan te pasjellshem ata qe e bejne...
 
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Me shume se sa me moshen ka te beje me vetedijen e te qenit femer.Eshte normale qe sa me te rritura jane aq me te vetedijshme behen.
 

sensuu

sweet
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Ky shkrim eshte ngushellues per 40 vjecaret lol
 
Top