Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Nuk pytet femra per moshen,jan te pasjellshem ata qe e bejne...
Me thene drejten Sensuu asnjehere nuk arrita ta kuptoj kete me moshen.
Nuk e quaj te pasjellshme kur nje mashkull pyet nje femer per moshen!
Nuk arrije ta llogjikoj se perse duhet te kemi komplekse per te thene moshen tone,
Me duket teper normale te pyesesh si femren si mashkullin njelloj per moshen .
 
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Ky shkrim eshte ngushellues per 40 vjecaret lol
Une sjam femer, ti je por te siguroj qe e ke gabim, 40 vjecaret skane nevoje per ngushellim sepse e dine cfare jane dhe cfare duan, ka te beje me vetedijen sic e thashe me lart.Ngushellim duan ato femra qe sdine kush jane e cfare duan.
 

sensuu

sweet
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Wow ti njifke gjithe 40 vjecaret??
 

Delirium

Lugdunum
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Wow ti njifke gjithe 40 vjecaret??
Cfare ka per wow ktu ?!
Ti ne krahasim me nje 40 vjecare ske asnje vlere .
Je e turpshme gjithashtu dhe tekanjoze .

Nje 40 vjecare di cfare kerkon nga nje mashkull .
Sado sexy mund te jet nje vajze e re prap se prape amatore mbetet ne shtrat ndersa kjo 40 vjecarja eshte specialiste per ate fushe .

Jam ne kerkim te nje mami mundesisht mbi 30 vjec : Me kontaktoni ne inbox per me teper . Flm ! :)
 

sensuu

sweet
Titulli: Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

Sesi jam une eshte eksluzivitet per dike tjeter,ty ska Cte duhet!
 

Hera

Moderatorë
Staff member
:inlove::inlove::inlove:
 

Bledi_Shady

finoallafine
"Gocat e reja jane te lezetshme, por ato pas te dyzetave jane c'jane. Per shume prej tyre jemi gati te marim atlantikun me not". Paulo Coelho. Nje 40+ vjecare, di cfar kerkon dhe di cfar jep. :kupid:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
40 vjecarja sa dy 20 vjecare thone.
Se pse e thone?! :p Sdi.
 

Hera

Moderatorë
Staff member
hahahahahahah o befsh lemsh.
Tregoja pra Pasionit qiellin ne gusht. :p hahahahahahaha
:hihi::hihi::hihi::hihi: neve cke koritsaki ne gusht thua ti ? Po ja tregoj me 16 kortik se me 15 bej 40:chh:chh:chh:chh
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
:hihi::hihi::hihi::hihi: neve cke koritsaki ne gusht thua ti ? Po ja tregoj me 16 kortik se me 15 bej 40:chh:chh:chh:chh
ahahahahahaha eh mire.
Dhe 100 !! te me behesh!
 

Bledi_Shady

finoallafine
Eshte nje paradox ketu. Djemt e rinje preferojne grate e medhaja. E kunderta ndodh me burrat e medhenj. Pse vall?
 
Top