Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

MrCool

Simple
Me pe gje me peshqir ne dore ti mu o tigri? :p

Per mu le te mos vishen fare :D
 
  • Disslike
Reactions: NGU

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
nje pergjigje me egzakte do tua jap kur ti kap te 40:LOL::ROFLMAO::D
Por besoj se vetbesimi dhe siguria ne kete moshe reflektohen shume.
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Ka që janë, por jo të gjitha.
Në përgjithësi, të rejat kanë freskinë dhe enthuziazmin e moshës...
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
nje pergjigje me egzakte do tua jap kur ti kap te 40:LOL::ROFLMAO::D
Por besoj se vetbesimi dhe siguria ne kete moshe reflektohen shume.
Po sduhet ta japesh ti tu befsha..po keta meshkujt :p
 
  • Like
Reactions: iva

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Tani edhe nje mashkull 40 vjecar ka ate 'sepse"-ne e tij.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Ne fakt shpesh here keto studimet me duken paradoksale,pasi serviren pak `trash` per mendimin tim.
Mendoj qe nje femer 40 vjecare ka besimin,ka idet e qarta,ka nje qartesi ne gjerat qe don dhe nuk don.
Meshkujt mendoj qe i preferojne ,pasi kjo mosh shpesh jane te predisponuara per nje aventur me moshat me te vogla dhe aq.
Sepse nese nje 40 vjecare eshte e interesuar per nje lidhje serioze nuk besoj qe do preferohej nga nje 30 vjecar,e as 35 vjecar.
e ndoshta as 40 vjecarja,sdo preferonte nje 30 vjecar per dicka serioze.
Qe te jemi pak shume realist me realitetin qe degjojme perdite.
Ndersa ndoshta ne krevat qe 40 vjecaret jane me te mira,ka ngel nga koha kur tabut e jetes intime ishin me te mbyllura.
Sepse sot dhe nje 18 vjecare ,ka lirshmerine,sensualitetin dhe energjin e moshes e te trupit qe te deh fizikisht e shpirterisht.
Kane ndryshuar kohet,konceptet dhe mendimet rreth qenies femer dhe jetes se saj intime.
Nje femer sot mendoj qe ne parametrat e jetes qe rritet,dine dhe jeton jeten intime me lirshmeri te plote qe ne te 20-25 tat e saj.
Pastaj zgjuarsia,fatkeqsisht nuk mendoj qe vjen duke u rritur shume me vitet,nese ate se ke ne gjenet e tua qe nga lindja. :) Kaq!!
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
un vdes per 31 -33 vjecare.. :D
 
Top