Film Shqip/ Skenderbeu

Hera

Moderatorë
Staff member
Eshte shume e bukur po fatkeqesi qe asnje aktor shiptar nuk e lojti dot
 

Tomka

Anëtar i ri
Gjithe ai lob shqiptar ne USA mos me pas pak influence ne hollywood per te realizu nje film mbi Skenderbeun. Nje cope greqi ka bo mbi 10 filma hollivudian deri tashi mbi luftetaret e tyre te rreme dhe historine e tyre te vjedhur.
 

Frank

No Love Lost, No Love Found!
Gjithe ai lob shqiptar ne USA mos me pas pak influence ne hollywood per te realizu nje film mbi Skenderbeun. Nje cope greqi ka bo mbi 10 filma hollivudian deri tashi mbi luftetaret e tyre te rreme dhe historine e tyre te vjedhur.
Mire e ke ti por ne Hollivud nuk pi uje lobimi por dollaret.
 
Top