Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Me fjalen e fundit te fjalis,,filloni fjalin e re,..

PO e nise une me nje fjale.."Hena,.."

Hena ishte e plote dhe plot besim ndaj yjeve,..

Fjalia ne vazhdim duhet te nise me fjalen "yje" e keshtu me rradhe..

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Tema u rihap perseri.

Yjet shkelqenin mes nje nate me furtune,pyeste veten si ka mundesi?!
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Shpirtin tim e mbaj fort eshte shume e cmuar
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Tjetri i fliste po mendja e saj ishte tek ai
 

Hera

Moderatorë
Staff member
E mire ju duk puthja e tij dhe ju afrua akoma me shume ta shijonte
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Mrekulli ishte qe ndodhej afer meje
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Ne boten time ishe ti ....po jo une te tenden
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Ne tenden llogjike smund te ndikoj askush,mbroje tenden ide duke mos lejuar te tjeret te prekin,personalitetin dhe cdo gje qe ty te karakterizon
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Te karaktirizon gjithesia ime
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Gjithesia ime eshte kaq e shkurter dhe kaq e pakufi per ta pershkruar.
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Mrekulli-as me shume dhe as me pak ,ajo ishte tamam ashtu
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Ashtu jam e thjeshte por dhe krenare
 
Top