Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

.......
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

......
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

......
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

0........
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

tek kjo kamera e fshehte vertet s'ja ka pas idene fare ?
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

aktrim se a nuk poe shef kameren dy metra po elun rolin e trimit ky hahhaha po shume dobet
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

Zana oj zana e liqeneve te nates ..Me kujdes me temat mos i kalo ne chit-chat bashk me Xhebrailin nese doni muabet kaloni ne profil jo neper tema?? Kaq gje besoje kutponi keni chat mp dhe profil per muabet si te doni ...Por jo neper tema ti ktheni chit-chate te gjitha temat ....Besoj se u kuptuam??
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

nga syte dhe fytyra duket qe s'ja ka idene..... se i ka ndryshuar .... por sme pelqen loja e k'tyre ta vene ne k'te pozite :( gjithsesi tani me pelqen akoma me shume :) :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

Kujdes fjalorin!!!!

ne lidhje me temen po flasim,
Po te flas per te gjitha temat ...Mos i beni lemesh temat sic te thash me siper ne kte menyr nese e teproni me te tilla psotime , atere do ti cojem ne kosh te gjitha postimet e dala jasht teme ....Sic te thash me siper ke tre lloj opsionesh te flasesh si te duash me xhebrailin por jo te beni cdo tem lemesh...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

e qe ti rikthehemi temes :D

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Gold AG - Letër nga burgu NEW OFFICIAL VIDEO 2009

O ti Zonjusha delikate do ta zgjasesh muabetin tani?? Me duket se fola qart me siper ca kerkon me teper ??? Se kam par se sa e afet qe je...Respekto rregulloren e lej postet..E paske par qe perfitokam lool

Te te puth pak per estetik sa per mos tu merzit dhe naten e mir Zonjusha Delikate ...Kaq kisha :D
Shuj bre tash dhe permbaju temes :D

[video=youtube;9vXp7pzK-So]http://www.youtube.com/watch?v=9vXp7pzK-So[/video]
 
Top