Horoskopi : Parashikimi per sot

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
hajde roskop hajde, na iku per lesh kjo jave. :p :D
 

Senseo

Have you ever!?
Dhe e ben ti, po si do jetosh me veten pastaj do te mallkoj ter forumi. E shef dot veten npasqyr pastaja eeee :p
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Dhe e ben ti, po si do jetosh me veten pastaj do te mallkoj ter forumi. E shef dot veten npasqyr pastaja eeee :p
E kam zgjidh e kte, ke Kuadrati ku ka qene xhami pasqyres kem vene nje foto timen duke qesh me te madhe dhe nuk e di pse por me duket vetja perdite ne forme kur shihem ne pasqyre. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Senseo

Have you ever!?
Ksaj i thon tka hyp vetja nqef bektash :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Ksaj i thon tka hyp vetja nqef bektash :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Po se shef ti, do pres nga te tjeret?! A ti s'je mire, kur je me veten ne rregull edhe te tjeret nuk kane nga mbajne :p
 

Ai_Tipi

C’era una volta
Bricjapi
Asgje e rendesishme nuk do ndodhe ne jeten tuaj ne cift. Vetem Marsi do kete nje ndikim indirekt dhe mund te provokoje keqkuptime fatmiresisht pa pasoja. Beqaret do fillojne kerkimin e zemrave. GJithe mundi juaj do te shperblehet dhe do keni sukses. Nuk do kete permiresim te ndjeshem te financave megjithate mundohuni te mos shpenzoni shume qe situata mos perkeqesohet.


Kot fare sna tha nai haber tmire :p
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Bricjapi
Asgje e rendesishme nuk do ndodhe ne jeten tuaj ne cift. Vetem Marsi do kete nje ndikim indirekt dhe mund te provokoje keqkuptime fatmiresisht pa pasoja. Beqaret do fillojne kerkimin e zemrave. GJithe mundi juaj do te shperblehet dhe do keni sukses. Nuk do kete permiresim te ndjeshem te financave megjithate mundohuni te mos shpenzoni shume qe situata mos perkeqesohet.


Kot fare sna tha nai haber tmire :p
Si e do per neser, ma dergo pv (5 Euro) :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Senseo

Have you ever!?
Ti si adm ktu e ke per detyre te postosh horoskopin qe kshu leni denglat oj qy :p

@Ai_Tipi mos u mer me ket se o shpifs :p
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Horoskopi për ditën e sotme, 2 korrik 2019

HOROSKOPI-foto.png

Dashi
Ndjehuni të lirë për të vepruar ashtu sikurse mendoni. Nëse keni ndërmend të merrni një kredi apo të ndryshoni diçka në marrëdhënien me partnerin/partneren tuaj, mund të vazhdoni përpara. E vetmja gjë që duhet të shmangni është nxitimi teksa veproni.

Demi
Do të shënoni sukses në profesionin tuaj. Megjithatë, bëni kujdes teksa përdorni pajisje teknologjike. Ka gjasa që të gjitha planet t’ju zbatohen. Kushtojini më shumë rëndësi jetës personale, duke u dhënë kohën e duhur personave tuaj të dashur.

Binjakët
Do të mendoni vazhdimisht se s’ka asnjë vend më të rehatshëm dhe më të qetë se shtëpia, teksa ju duhet të punoni fort. Në fakt, mundimi do t’ia vlejë, mbi të gjitha pasi të takoni një person të rëndësishëm për punën tuaj. Pasditja do të jetë e mrekullueshme për një shëtitje të shkurtër.

Gaforrja
Shijojini fitoret në qetësi, pasi dikush mund të xhelozohet dhe mund të përpiqet t’ju marrë vëmendjen. Përveç kësaj, kjo ditë do të jetë e mbushur plot mundësi. Mund të provoni një stil të ri për paraqitjen, ose të bëni ndryshime në arredimin e shtëpisë.

Luani
Shmangni konfliktet sa më shumë të mundeni gjatë ditës së sotme. Edhe nëse iu duket diçka e vogël, trajtojeni me qetësi, pasi mund të shndërrohet në një debat të madh. Nëse kohët e fundit keni pasur një konflikt me një mik të afërt, është dita e duhur për ta sqaruar atë.

Virgjëresha
Mos u përpiqni t’i bëni të gjitha vetë, por bashkëpunoni me të tjerët dhe shpërndajini detyrat. Nëse do të mund ta menaxhoni këtë, skuadra juaj do t’ju ndihmojë në rrugën drejt suksesit. Shmangni shakatë pa takt apo flirtimet, pasi mund t’ju shkaktojnë vështirësi.

Peshorja
Bëni kujdes me sinjalet që mund t’ju vijnë nga personat pranë jush, mbi të gjitha nga dikush që ka ndjenja për ju. Gjithashtu, do të keni fat në punë dhe ekziston mundësia të keni rritje të të ardhurave.

Akrepi
Tregohuni të vëmendshëm ndaj një anëtari të skuadrës suaj, pasi mund të pengojë suksesin e grupit. Rekomandohet ta merrni më vete dhe të diskutoni me të qetësisht. Nëse e keni të pamundur ta bëni këtë, kërkoni ndihmën e dikujt tjetër. Kaloni më shumë kohë me fëmijët dhe familjarët tuaj.

Shigjetari
Ka gjasa të befasoheni nga surprizë mjaft e këndshme, e cila mund të jetë telefonata e një mikut tuaj të vjetër, ose një lajm i mirë për të ardhmen e afërt. Përveç kësaj, kjo ditë do të jetë përgjithësisht rutinë. Në mbrëmje rekomandohet të rifitoni energjitë për ditët në vijim.

Bricjapi
Nuk do të ndiheni mjaft komod gjatë ditës së sotme. Kjo do të vijë për shkak të disa bisedave paksa të sikletshme. Edhe sa i përket aspektit financiar, nuk do të jetë dita juaj me fat. Megjithatë, ka shumë mundësi që kjo të jetë vetëm një fazë kalimtare.

Ujori
Do të ndjeni shpirtin e rinisë brenda jush, ndaj argëtohuni sa më shumë të mundeni. Marrëdhënia me partnerin/partnerin do të jetë në kulmin e saj. Nuk rekomandohet të bëni blerje të rëndësishme sot, pasi mund të pësoni humbje.

Peshqit
Kjo ditë do t’ju duket e gjatë dhe monotone. Pas pune përpiquni të dilni me miq dhe të provoni aktivitete të ndryshme. Në mbrëmje mund t’ju telefonojë dikush, që do të ketë patjetër nevojë për ndihmën tuaj.
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Horoskopi për ditën e sotme, 3 korrik 2019
HOROSKOPI-foto.png

Dashi
Mos e teproni me analiza ndaj ngjarjeve të ndryshme gjatë ditës, pasi do të kuptoni shumë shpejt se nuk ia vlen një mundim i tillë. Përpiquni të mësoni gjëra të reja si për profesionin, ashtu edhe për interesin tuaj. Gjithashtu, besojini më shumë intuitës.

Demi
Ka gjasa të përfundoni në një debat me dikë që po priqet t’ju ndihmojë. Megjithatë, situata do të qetësohet shumë shpejt, madje mund të kërkoni falje lidhur me këtë. Në mbrëmje rekomandohet t’u kushtoni rëndësia disa detajeve në shtëpi.

Binjakët
Sigurohuni që t’i besoni intuitës këtë të mërkurë, mbi të gjitha sa u përket çështjeve të zemrës. Nëse po planifikoni pushime, bëjini mirë llogaritjet sa i përket buxhetit dhe merrni parasysh edhe situatat më të vështira që mund të vënë në rrezik financat tuaja.

Gaforrja
Mos u nxitoni teksa bëni një zgjedhje sot, qoftë personale apo profesionale. Mendojini të gjitha mundësitë lidhur me këto zgjedhje dhe do të ishte mirë të kërkonit edhe mendimin e familjarëve tuaj. Rezultatin e zgjedhjes suaj do të ta ndjeni më shpejt seç e prisnit.

Luani
Të lindurit e kësaj shenje do të vihen përballë disa vendimeve të rëndësishme këtë të mërkurë. Qetësohuni dhe luftoni për atë çfarë dëshironi, duke mos u ndikuar nga të tjerët. Sa i përket marrëdhënies në çift, do të keni vëmendjen e duhur të partnerit/partneres suaj.

Virgjëresha
Ekziston mundësia të keni probleme të ndryshme gjatë ditës së sotme. Përpiquni më shumë për të rënë në kompromis, pasi do të jetë e pamundur për t’ia dalë mbanë. Ndërsa sa u përket financave, fati do të jetë në anën tuaj.

Peshorja
Do të kuptoni se mendja juaj sot do të jetë e mbushur me fantazi dhe ëndrra. Nuk rekomandohet që ky të jetë fokusi juaj, pasi duhet të mendoni më shumë për të tashmen dhe sfidat me të cilat të përball. Përpiquni të investoni më shumë në profesionin tuaj.

Akrepi
Përpjekjet e shumta dhe optimizmi do t’ju çojnë drejt rrugës që ju dëshironi. Pasdite do të keni kohën e duhur për të dalë me një të afërmin tuaj. Ekziston mundësia që të mësoni një lajm shumë të rëndësishëm, të cilin do të jeni të detyruar ta mbani të fshehtë për një kohë të caktuar.

Shigjetari
Bëni kujdes teksa flisni me të moshuarit dhe me familjarët tuaj, pasi mungesa e taktit mund t’ju çojë drejt një debati të panevojshëm. Sa i përket dashurisë, parashikohet fat për beqarët e kësaj shenje.

Bricjapi
Do të përballeni me një pengesë në punën tuaj. Ekziston mundësia që një projekt që ishte parashikuar të përfundonte së shpejti, të kërkojë më shumë kohë dhe më shumë përpjekje. Ata që kanë një biznes duhet të tregohen shumë të kujdesshëm ndaj detajeve.

Ujori
Sot nuk rekomandohet t’u besoni këshillave të miqve. Mbi të gjitha, nëse po zhvilloni një biznes apo po krijoni një projekt. Ekziston mundësia që disa prej tyre të kenë zili arritjet tuaja. Bëni kujdes teksa përdorni komplimentet.

Peshqit
Mund të keni shumë ide premtuese, të cilat kanë potencialin ta bëjnë jetën më të rehatshme. Është e rëndësishme të mos mendoni vetëm për ato që keni arritur, por të shihni përpara dhe të përpiqeni shumë. Vendosini një qëllim vetes dhe vraponi drejt tij.
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Gjasa qe te perfundoj ne debat me dike?
Cja fut kot edhe ky....
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Horoskopi për ditën e sotme, 4 korrik 2019
HOROSKOPI-foto.png
Dashi
Mos lavdëroni veten pa vend, pasi mund të tërhiqni vëmendjen e gabuar, çka nuk do të ishte mirë për ju. Mbrëmja është e përshtatshme për punë kreative, por edhe për biseda rreth planeve për të ardhmen. Mund t’ju lindin disa ide premtuese se si t’i rrisni kursimet tuaja.

Demi
Shmangini sa më shumë mosmarrëveshjet gjatë ditës së sotme. Përqendrohuni në punën dhe buxhetin tuaj. Mos hezitoni para ideve të guximshme, por jepuni atyre kohën e duhur. Nëse nuk jeni në një lidhje, ekziston mundësia të takoni një person të veçantë.

Binjakët
Problemet e pazgjidhura mund të peshojnë shumë rëndë për binjakët. Pesimizmi mund të bllokojë rrugën e fitoreve. Për të shmangur këtë, sigurohuni të kujdeseni sa duhet për veten. Ju mund të takoni dikë sot që do t’ju ndihmojë të zgjidhni këto probleme, prandaj duhet jeni të pranishëm.

Gaforrja
Gaforret gjatë kësaj dite duhet të shmangin mbingarkimin fizik dhe emocional. Beqarët e kësaj shenje mund të kenë një takim interesant në mbrëmje. Ndërkohë, për ata që janë në një marrëdhënie duhet t’i marrin partnerët e tyre për të kaluar kohë së bashku.

Luani
Ka gjasa të shënoni sukses në punë gjatë kësaj të enjteje. Mund të bëhet fjalë për promovim apo shpërblim për arritjet tuaja. Sa i përket aspektit personal, nëse kërkoni dashuri, duhet ta dhuroni ju para se ta kërkoni nga dikush tjetër.

Virgjëresha
Mos u shqetësoni për ndryshime rrënjësore për aq kohë sa ato janë planifikuar mirë më parë. Ka gjasa të përjetoni gjëra të reja në jetën tuaj. Është e rëndësishme t’i kushtoni rëndësinë e duhur përmirësimit të financave, pasi rrezikoni që shumë shpejt t’ju duhet të vini në përdorim kursimet tuaja.

Peshorja
Lini mënjanë druajtjen dhe kërkoni dashuri. Mos harroni të jeni i sjellshëm. Është koha e duhur për të provuar një stil të ri veshjesh apo një model të ri flokësh. Në mbrëmje mund të takoni një person të panjohur, i cili do të mbesë gjatë në mendjen tuaj.

Akrepi
Akrepat duhet të bëjnë çmos që t’u përmbahen planeve pavarësisht, të papriturave gjatë ditës. Përpiquni të merrni rolin e udhëheqësit në një projekt në grup dhe tregoni se sa të përshtatshëm jeni për të. Mos lejoni në asnjë moment që të përfshiheni nga pesimizmi.

Shigjetari
Kthehuni pas në kujtimet tuaja për të gjetur zgjidhjen e problemeve me të cilat po përballeni. Nëse arrini t’i zgjidhni këto, pjesën tjetër të kohës është e rëndësishme t’ia kushtoni relaksit për të rifituar energjitë e humbura. Kaloni më shumë kohë me familjen tuaj.

Bricjapi
Mos refuzoni ftesat që do t’ju vijnë për në mbrëmje. Ka gjasa të kaloni momente të mrekullueshme dhe të bëni miq të rinj. Gjithashtu, rekomandohet t’i kushtoni më shumë vëmendje shëndetit dhe regjimit ushqimor.

Ujori
Bëni një listë për detyrat që duhet të përmbushni. Kjo do t’ju ndihmojë të jeni më të orientuar gjatë ditës dhe të shkoni sa më shpejt drejt fundit të tyre. Pasditja mund të sjellë shpenzime të vogla, të tilla si dhurata për miqtë ose për anëtarët e familjes që kërkojnë ndihmë për nisjen e bizneseve të tyre.

Peshqit
Ka gjasa të përfundoni një projekt për të cilin jeni përpjekur shumë dhe njëkohësisht ju ka marrë mjaft kohë. Rekomandohet që pas punë të planifikoni pushimet verore, pasi është momenti i duhur. Partneri/partnerja juaj do të ketë më shumë nevojë për mbështetjen tuaj.
 

Jetmira

Banned
Gaforrja
Gaforret gjatë kësaj dite duhet të shmangin mbingarkimin fizik dhe emocional. Beqarët e kësaj shenje mund të kenë një takim interesant në mbrëmje.
(Dalte per mire).:D:D
 
Top