Horoskopi : Parashikimi per sot

Hera

Moderatorë
Staff member
Parashikimi i Horoskopit, datë 06 shtator 2019

Dashi
Gjatë kësaj dite janë mjaft të favorshme udhëtimet dhe kontaktet në vende të ndryshme. Ndërsa në sferën personale mund të ketë një rënie të lehtë, ndaj mundohuni që të mos lodheni. LP


Demi
Yjet janë mjaft të favorshëm, sa i takon sferës tuaj profesionale. Do të nisë për ju një periudhë e bukur, gjatë së cilës do të keni mundësi të rimëkëmbeni. Sa i takon ndjenjave, mund të ketë zhvillime pozitive gjatë fundjavës.

Binjakët
Duhet të mundoheni që të shmangni stresin dhe situatat e ngarkuara. Po ashtu mundohuni që të mos acaroheni lidhur me disa situata profesionale, edhe pse mund të mendoni se keni gjithë të drejtën e botës për tu acaruar.

Gaforrja
Kjo e premte do të jetë mjaft pozitive për të lindurit e kësaj shenje, ndaj përfitoni për të zgjidhur disa çështje të lëna pezull, për shkak se fundjava do të sjellë rënie. Duhet të mundoheni që të përmirësoni disi moralin.

Luani
Parashikohet një ditë mjaft pozitive, ku do të përjetoni emocione të bukura dhe do të përballeni me mundësi për tu shfrytëzuar. Edhe sa i takon dashurisë gjërat ecin mirë, ndoshta më mirë nga sa munda ta mendoni.

Virgjëresha
Këshillohet që gjatë kësaj dite të rrini sa më të qetë, duke shmangur stresin dhe problemet. Kjo është një ditë disi nën ritmin e duhur, por bëhet fjalë për një periudhë kalimtare, ku shumë shpejtë do të rezultoni fitues.

Peshorja
Mund të keni pasiguri sa i takon të ardhmes tuaj profesionale. Edhe pse kërkoni gjithmonë një ekuilibër me të tjerët, vlerësoni mirë se cila është gjëja e duhur për ju.

06Akrepi
Horoskopi është mjaft i favorshëm sa i takon dashurisë, ku gjatë kësaj fundjave mund të merrni surpriza të bukura. Edhe në punë gjërat do të ecin më mirë se më parë, do të ndiheni më të fuqishëm dhe gati për tu përballur me çdo ndryshim.

Shigjetari
Kjo e premte do të jetë e mbushur me nervozizëm, gjatë së cilës me gjasë do të lindin debate me familjen ose njeriun e zemrës. Mundohuni që të mos provokoheni dhe të mos përhumbeni në debate.

Bricjapi
Do ju rikthehet dëshira për të dashuruar. Nëse jeni aktualisht në çift, do të rigjeni pasionin, ndërsa nëse jeni vetëm, do të keni mundësi të bëni njohje të reja. Mund të gjeni personin e duhur, por për ta bërë një gjë të tillë nuk duhet të mbylleni në guaskën tuaj.

Ujori
Yjet kanë dobësi për shenjën tuaj dhe ju favorizojnë. Kjo periudhë rikuperimi do ju lejojë që të kaloni një krizë dhe të arrini rezultate të cilat nuk i mendonit. Nga ana tjetër mundohuni të kujdeseni më shumë për formën tuaj fizike.

Peshqit
Do të vijojë për ju një periudhë gjatë së cilës nuk do të ndiheni në formë. Me gjasë do të ndiheni të dekurajuar për diçka që ka të bëjë me punën. Duket sikur të gjithë nuk kritikojnë, por shumë shpejtë do e rimerrni veten.
 

Jetmira

Well-known member
Gaforrja
Kjo e premte do të jetë mjaft pozitive për të lindurit e kësaj shenje, ndaj përfitoni për të zgjidhur disa çështje të lëna pezull, për shkak se fundjava do të sjellë rënie. Duhet të mundoheni që të përmirësoni disi moralin.
E sezoni i gaforres nuk isht kaq i trishte sa sezoni virgjereshes.
:mad:
:mad:
 

Xhelozi

Just Smile !
Demi
Yjet janë mjaft të favorshëm, sa i takon sferës tuaj profesionale. Do të nisë për ju një periudhë e bukur, gjatë së cilës do të keni mundësi të rimëkëmbeni.
Sa i takon ndjenjave, mund te kete zhvillime pozitive gjate fundjaves .
:unsure:
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Demi
Yjet janë mjaft të favorshëm, sa i takon sferës tuaj profesionale. Do të nisë për ju një periudhë e bukur, gjatë së cilës do të keni mundësi të rimëkëmbeni.
Sa i takon ndjenjave, mund te kete zhvillime pozitive gjate fundjaves .
:unsure:
Jo po mbaji te fshehta se te nxjerr bojen horoskopi
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Parashikimi i Horoskopit, datë 07 shtator 2019

Dashi

Të lindurit e kësaj shenje i pret një fundjavë e lodhshme. Do të ndiheni të shqetësuar lidhur me disa projekte të cilat duhet ti përfundoni sa më parë. Vështirësi do të ketë edhe në punë dhe familje.

Demi

Kjo dite do të jetë mjaft i favorshëm për ju, në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën tuaj. Nëse jeni vetëm, përgatituni për takime interesante. Fundjava paraqitet mjaft premtuese, ndaj përfitoni.

Binjakët

Pas një periudhe shumë të ngarkuar me stres, më në fund do të nisni të merrni frymë. Nëse jeni përballur me debate në familje apo me partnerin/en, mos u shqetësoni, pasi çdo gjë do të sistemohet.

Gaforrja

Gjatë kësaj fundjave më në fund do të mbusheni me frymë, pas problemeve profesionale dhe ligjore që keni pasur. Është momenti për tu rikarikuar, për t’iu përkushtuar njerëzve tuaj të zemrës dhe të mos bini pre e provokimeve.

Luani

Pas një fillim jave pozitive, do të përballeni me një sërë ndryshimesh. Bëni mirë që të dëgjoni të afërmit tuaj dhe ti mbështesni nëse ju kërkojnë ndihmë.

Virgjëresha

Pas disa ditëve të ngarkuara me stres, më në fund do të ndiheni më mirë. Nëse mundni dilni sa më shumë, pasi yjet janë në anën tuaj dhe premtojnë çlodhje.

Peshorja

Këshillohet që gjatë kësaj të shtune të shmangni zënkat me njerëzit tuaj të dashur. Duhet të jeni sa më të durueshëm, pasi situatat e ngarkuara do të kalojnë shumë shpejtë.

Akrepi

Karikohuni me energji këtë fundjavë, e meritoni. Pas javëve të vështira që keni kaluar, ka ardhur momenti që të qetësoheni. Sa i takon dashurisë do të ketë zhvillime premtuese.

Shigjetari

Ka ardhur momenti për tu përballur me disa situata të mbetura pezull. Bëni mirë që të mos i shtyni projektet e reja, pasi është momenti për të vepruar, shkruan noa.al.

Bricjapi

Hëna do të ketë ndikim mjaft të favorshëm dhe do ju karikojë me energji. Për këtë arsye do të gjeni forcën të punoni për një projekt të cilin e keni shumë përzemër.

Ujori

Kjo fundjavë do të jetë e mbushur me emocione. Nëse jeni vetëm ka ardhur momenti që të hidhni hapin e parë ndaj një personi që e keni shumë përzemër. Ju pret një periudhë mjaft harmonike.

Peshqit

Do të keni mundësi që të merrni kënaqësi të mëdha mes fundjavës dhe fillimit të javës që vjen. E shtuna do të mundësojë rikuperim energjish, pasi më tej ju presin ditë të ngarkuara.
 

Senseo

Salt, pepper or cyanide?
Ujori

Kjo fundjavë do të jetë e mbushur me emocione. Nëse jeni vetëm ka ardhur momenti që të hidhni hapin e parë ndaj një personi që e keni shumë përzemër. Ju pret një periudhë mjaft harmonike.

Sot te besoj qorrazi :p
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Parashikimi i Horoskopit, datë 08 shtator 2019
DASHI

Dashuria: Kjo është koha e duhur për të zgjidhur çështje që ju shqetësojnë për një kohë të gjatë, por mbani larg polemikën larg marrëdhënies suaj, përndryshe mund të ketë probleme. Për beqarët, mund të ketë takime interesante për t’u mbajtur mend.
Puna: Kini kujdes nga shpërqendrimet, angazhimi nuk do të dështojë por përqendrimi mendor do të jetë i dobët.

Demi

Dashuria: Harmoni e shkëlqyeshme në çift, aftësia për t’u përballur në mënyrë të paqartë me disa paqartësi, megjithatë, mund të sjellë bashkëveprim. Lajme për beqarët, pritet një ditë plot pasion, kështu që shumë emocione janë në rrugë të mbarë.

Puna: Mos harroni se yjet janë në anën tuaj dhe me pak fat mund të arrini rezultate të shkëlqyera.

Binjakët

Dashuria: Dita filloi në një mënyrë interesante edhe nëse në mbrëmje do të keni disa luhatje. Asgjë për t’u shqetësuar, sepse shërimi është planifikuar tashmë për ditët në vijim. Beqarët do u duhet të japin më shumë hapësirë për emocione të rëndësishme, të dobishme për kërkimin e dashurisë së madhe.

Puna: Ditë shumë e qetë, ekzistojnë mundësi të shkëlqyera për të gjetur një vend pune ose për të përmirësuar të ardhurat.

Gaforrja

Dashuria: Pas disa ditësh krize, tani jeni padyshim më mirë. Marrëdhëniet sentimentale të lindura kohët e fundit do të favorizohen nga yjet. Nëse jeni beqarë nuk do të duhet të nënvlerësoni takimet e mundshme të kësaj dite që do të jenë shumë emocionuese.

Puna: Sot do të jetë e pamundur t’ju mundin, me dinakërinë që keni se do të jepni më të mirën do të jeni edhe më të vendosur.

Luani

Dashuria: Nëse problemet që keni pasur me partnerin tuaj kanë të bëjnë me mjedisin familjar sot do të keni mundësinë të përballeni me pasiguritë dhe të ktheni faqen. Edhe zemrat e vetmuara mund të shpresojnë për një kohë më të mirë, të shkëlqyeshme për rivendosjen e ekuilibrit të brendshëm.

Puna: Falë inkurajimit të planetëve sot do të keni komunikim të mirë me të tjerët.

Virgjëresha

Dashuria: Në këtë periudhë jo vetëm që do të jeni më të fortë, por edhe më të mençur. Ndoshta disa mosmarrëveshje familjare, me të cilat do të përballeni me dëshirën e sinqertë për të përmirësuar marrëdhëniet me partnerin tuaj dhe me miqtë tuaj të vjetër. Për beqarët, ekziston një risi, takime të reja në horizont.

Puna: Do të vendosni energji në gjithçka që bëni, vendosmëria do t’ju japi kënaqësi të madhe.

Peshorja

Dashuria: Disa nyje mund të vinin në kokë, nëse do të kishte keqkuptime që mund të ktheheshin sot. Shumë do të rimarrin një dashuri. Nëse jeni beqarë, do të duhet të nxirrni guximin që keni brenda dhe të luftoni për të pushtuar personin që ju pëlqen.

Puna: Sot lehtë mund të hyni në polemikë me njerëz që nuk dëgjojnë këshillat tuaja. Marsi ju bën luftëtarë.

Akrepi

Dashuria: Kushdo që ka mbyllur një histori kohët e fundit mund të ketë shumë dyshime. Përkundrazi, për shumë çifte, do të fillojë një periudhë e rimëkëmbjes e cila do të hapë perspektiva të reja. Në këtë fazë, beqarët do duhet të luftojnë dhe të kenë shumë durim për t’i realizuar gjërat.

Puna: Mund të përjetoni një ditë të veçantë ku mund të vijnë përgjigje të rëndësishme. Sidoqoftë, opozita do të mbajë prapa disa projekte.

Shigjetari

Dashuria: Do të jetë një ditë e mbushur me mendime të dyta. Sot mund të vuani nga disa grindje me partnerin tuaj, gjë që do ju bëjë që të mendoni për më të keqen. Për zemrat e vetmuara është një kohë me fat, takimet do të jenë të shumta.

Puna: Do të duhet të përpiqeni të bëni gjëra që nuk ju pëlqejnë të rrëshqasin, duke shmangur gjithashtu marrjen e gjërave pwrspwr.

Bricjapi

Dashuria: Ndonjëherë keni tendencë të shihni probleme shumë më të mëdha se sa janë. Ju duhet të jeni të kujdesshëm për të zbutur aspektet më pak të këndshme të karakterit tuaj nëse doni që gjithçka të vazhdojë në dashuri. Kush dëshiron të përfshihet dhe është single, nuk duhet të dyshojë për atë që mendon.

Puna: Ju dëshironi të konkretizoni dhe për këtë arsye do të duhet të shpejtoni vendimet tuaja. Kujdes në negociata.

Ujori

Dashuria: Do të jetë një ditë që do të duhet të merreni me burimet, jo aq shumë për rezultatet, por sepse jeni shumë nervoz. Në dashuri dikush i shpëton kontrollit tuaj dhe ju nuk mund ta duroni atë. Sot gjërat do të jenë më mirë për beqarët, vijnë njohje tw reja.

Puna: Lajmet gjithashtu në lidhje me punën, mund të jenë pozitive edhe nëse fshehin disa rreziqe.

Peshqit

Dashuria: Do të jetë një ditë shumë e lodhshme dhe plot dyshime. Ju jeni zemëruar me të gjithë, mbase për një krizë dashurie dhe do doni të sqaroni disa gjëra me partnerin tuaj. Edhe beqarët do përjetojnë një fazë të shqetësimit të madh në marrëdhëniet me të tjerët.
 

Didi

C'est la vie.
Po si sme tha nje gje te mire horoskopi, vec lodhje po lexoj. lol
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Horoskopi ditor për ditene hene - 9. shtator 2019

DASHI21. mars - 20. prill
Duhet te bëni sa me shume lëshime ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite sepse ne te kundërt situata edhe mund te ndërlikohet. Beqaret nuk do kenë aspak sukses ne dashuri dhe jeta për fat te keq do ju duket ende e trishtuar. Financat do jene delikate dhe kjo do ju pengoje te kryeni edhe shpenzimet me te domosdoshme. Mos ngurroni ta pranoni ndihmën e te afërmve.

DEMI21. prill - 21. maj
Sot do përkujdeseni tej mase për partnerin tuaj ju te dashuruarit. Do dini si t'i shprehni ndjenjat gjate gjithë kohës dhe kënaqësitë do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do bëjnë edhe sakrifica ekstreme vetëm e vetëm për te mos mbetur te vetmuar, por nuk do ja arrijnë dot qëllimit. Ne planin financiar do ju dalin plot te papritura dhe do ju duhet te shpenzoni me tepër.

BINJAKET22. maj - 21. qershor
Ne tërësi kjo e sotmja do jete një dite mjaft e qete. Do jeni gjithë kohës te kujdesshëm me çdo gjë qe do i kërkoni partnerit dhe nuk do keni aspak mosmarrëveshje. Beqaret do enden sa ne një vend ne një tjetër duke kërkuar dashurinë e madhe, por sot serish do jene pa fat. Ne planin financiar duhet te merrni disa masa ne mënyrë qe te siguroni edhe një te ardhme te ndritur.

GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Dite e mbushur me aventura te njëpasnjëshme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Shpesh do ju duket vetja si adoleshente dhe do e shfrytëzoni çdo çast ne maksimum. Beqaret qe nuk kane besuar kurrë ne dashuri me shikim te pare do surprizohen me tepër nga te gjithë. Ne planin financiar do i kaloni vështirësitë menjëherë dhe do bëni edhe investime afatgjata.

LUANI23. korrik - 22. gusht
Dite e mbushur me emocione pozitve dhe me pasion te madh do jete kjo e sotmja. As vete nuk e kishin imagjinuar se emocionet do ishin kaq te mëdha. Beqaret nuk do bëjnë asgjë për ta ndryshuar statusin sepse ne fakt edhe ashtu si janë ndihen për mrekulli. Buxheti do ketë përmirësimet e para pas disa arritjeve ne planin profesional. Me pak me shume këmbëngulje do arrini edhe me tepër.

VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Ka rrezik qe problemet ne çift te thellohen edhe me shume sot. Do keni mosmarrëveshje te njëpasnjëshme me partnerin tuaj dhe do ndiheni keq. Beqaret do gjenden ndërmjet dy zgjedhjesh te vështira dhe nuk do dine çfarë hapash te hedhin. Mire është t'ua vene veshin këshillave te miqve besnike. Ne planin financiar do bëni te pamundurën qe te ruani ekuilibrin.

PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Dielli do e ngrohe atmosferën ne çift gjate kësaj dite kështu qe ju ne çdo moment do ndiheni mire dhe do dashuroheni ashtu si do e ndieni. Për beqaret gjithashtu do ndodhe papritur një takim, i cili mund te ndryshoje gjithçka. Ja qe ndonjëherë gjerat me te bukura bëhen pa plan. Shpenzimet do dini si t'i kryeni gjithë kohës ne mënyrë qe gjendja te mbetet e kënaqshme.

AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Dite pozitive do jete kjo e sotmja për çështjet e zemrës. Do jeni tej mase sensuale dhe entuziaste ju te dashuruarit. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë sepse mund te lëndojnë veten. Hapa duhet te hedhin vetëm kur te jene shume te sigurte. Ne planin financiar do jeni tej mase ambicioze dhe do bëni te pamundurën qe ta përmirësoni gjendjen. Për këtë mundet edhe te rrezikoni.

SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak e mire sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do jeni kokëfortë te dyja palët dhe nuk do hapni rruge për asgjë. Beqaret do jene ne humorin duhur për ta kërkuar dashurinë e madhe. Për ta shume gjera di ndryshojnë njëherë e mire. Buxhetin menaxhojeni me maturi te madhe nëse nuk doni te mbeteni shpejt pa para. Nëse familjaret duan t'iu ndihmojnë mos iu thoni "jo".

BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Dite e mbushur me çaste te lumtura ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do buzëqeshni gjithë kohës kur te jeni pranë partnerit dhe rrahjet e zemrës do shumëfishohen. Beqaret nuk duhet te flirtojnë me çdo person qe do iu dale para sepse mund te krijojnë përshtypje te keqe për veten. Buxhetin do e keni shume kujdes dhe do mbani një gjendje te qëndrueshme.

UJORI21. janar - 19. shkurt
Nëse doni qe gjerat mes jush dhe partnerit te ecin sa me mire sot, duhet patjetër te ndryshoni disa zakone dhe te shmangni rutinën. Beqaret do e marrin ditën ashtu si t'iu veje dhe do përjetojnë kënaqësi te paimagjinueshme. Me e rëndësishme është qe ne asnjë moment nuk do ndihen vetëm. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë mire është te merrni masa dhe për te ardhmen duke hequr disa para mënjanë.

PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Ka rrezik te zhgënjeheni nga partneri juaj sot dhe do e vuani tej mase këtë gjë. Marrëdhënia me atë qe keni ne krah nuk ka për te qene kurrë si dikur. Beqaret do jene ne kërkim te personave me poste te rëndësishme, por për fat te keq nuk do ja arrijnë qëllimit përfundimtar. Gjendja financiare do ketë përmirësime shume me te mëdha kështu qe mund t'i lejoni vetes edhe disa investime për qejfin tuaj.
 

NGU

HG
Peshorja

Dielli do e ngrohe atmosferën ne çift gjate kësaj dite kështu qe ju ne çdo moment do ndiheni mire dhe do dashuroheni ashtu si do e ndieni. Për beqaret gjithashtu do ndodhe papritur një takim, i cili mund te ndryshoje gjithçka. Ja qe ndonjëherë gjerat me te bukura bëhen pa plan. Shpenzimet do dini si t'i kryeni gjithë kohës ne mënyrë qe gjendja te mbetet e kënaqshme.

Bukur
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Jeta juaj ne çift nuk do jete aspak e mire sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do jeni kokëfortë te dyja palët dhe nuk do hapni rruge për asgjë. Beqaret do jene ne humorin duhur për ta kërkuar dashurinë e madhe. Për ta shume gjera di ndryshojnë njëherë e mire. Buxhetin menaxhojeni me maturi te madhe nëse nuk doni te mbeteni shpejt pa para. Nëse familjaret duan t'iu ndihmojnë mos iu thoni "jo".


Ehhh koke shkemb eee
 

Senseo

Salt, pepper or cyanide?
janar - 19. shkurt
Nëse doni qe gjerat mes jush dhe partnerit te ecin sa me mire sot, duhet patjetër te ndryshoni disa zakone dhe te shmangni rutinën. Beqaret do e marrin ditën ashtu si t'iu veje dhe do përjetojnë kënaqësi te paimagjinueshme. Me e rëndësishme është qe ne asnjë moment nuk do ndihen vetëm. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë mire është te merrni masa dhe për te ardhmen duke hequr disa para mënjanë.


Posi, ehaaaaaa
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Horoskopi ditor për ditene marte - 10. shtator 2019
DASHI21. mars - 20. prill
Marrëdhënia juaj ne çift do filloje te ftohet gjate kësaj dite. Secili do ketë pikësynime te ndryshme dhe do preferoje te qëndrojnë larg. Beqaret nuk do jene ende gati ta ndryshojnë statusin dhe nuk do dalin neper takimet qe do ju kërkohen. Financat do fillojnë pak nga pak te stabilizohen. Tashme do e dini sa para te shpenzoni dhe sa te hiqni mënjanë për te nesërmen.
DEMI21. prill - 21. maj
Pas një periudhe jo shume te mire për jetën tuaj ne çift, sot situata do filloje te ndryshoje rrënjësisht. Do e dëgjoni me kujdes tjetrin dhe do bëni zgjedhjet e duhura. Beqaret do ndihen mire ashtu si janë dhe nuk do bëjnë asgjë për ta ndryshuar statusin. Te ardhurat do i keni me ne vëmendje se kurrë dhe situata do stabilizohet. Do i shlyeni edhe borxhet.
BINJAKET22. maj - 21. qershor
Jeta juaj ne çift do jete e bukur sot. Do përkujdeseni edhe për detajet e vogla dhe do e bëni tjetrin te dashurohet edhe njëherë marrëzisht pas jush. Beqaret nuk duhet te refuzojnë asnjë ftese sepse asnjëherë nuk i dihet kur takimi është i duhuri. Ne planin financiar duhet ta shtrëngoni paksa rripin e shpenzimeve qe te mos keni probleme me pas.
GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Klima ne jetën tuaj ne çift do ngrohet mjaft gjate gjithë kësaj dite. Pranë partnerit do ndiheni me te dashuruar se kurrë me pare. Beqaret do preferojnë te qëndrojnë vetëm edhe për disa kohe dhe do presin gjë gjithçka te ndodhe atëherë kur te jete programuar. Me financat mundohuni te tregoheni sa me te arsyeshëm qe te mundeni. Vetëm kështu nuk do keni tronditje.
LUANI23. korrik - 22. gusht
Do kaloni plot çaste intime gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe kënaqësitë do jene te njëpasnjëshme. Beqaret nuk do ngurrojnë t'ia shprehin ndjenjat dikujt qe pëlqejnë dhe me shume gjase do e ndryshojnë shume shpejt statusin e tyre. Ne planin financiar mos ndiqni gjithmonë instinktin sepse ka rrezik te përballeni me vështirësi te mëdha me vone.
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Do jeni te përkëdhelurit e yjeve gjate gjithë kësaj dite ju te dashuruarit dhe emocionet do jene te shumta. Çdo sekonde do jete emocionuese ne maksimum. Beqaret nuk do e kërkojnë me ngulm dashurinë, por do ja lënë çdo gjë kohës. Nuk pritet ndonjë gjë e jashtëzakonshme. Ne planin financiar do jeni te vendosur te gjeni zgjidhjet për problemet qe keni pasur.
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Dite e bukur dhe e veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ja kaloni mire me partnerin dhe nuk do preferoni te bëni asnjë lloj ndryshimi. Beqaret duhet t'ia shprehin sa me shume ndjenjat dikujt nëse duan ta bëjnë për vete. Gjendja e financave do mbetet e trazuar edhe për disa kohe. Vazhdoni te shpenzoni me kujdes dhe maturi qe te mos keni probleme.
AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Do i merrni gjerat me seriozisht sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do mendoni te jetoni se bashku. Përgatituni mire sepse jo gjithçka është fushe me lule. Beqaret do mund te takojnë persona te veçante me te cilat ja vlen te njihesh. Ne planin financiar do ketë goxha vështirësi, por fale disa miqve te specializuar ne këtë fushe do ia dilni mbanë me sukses.
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Planetët do e mbrojnë gjate gjithë ditës jetën tuaj ne çift sot. Nga ana tjetër ata do ju nxitin te përgatisni surpriza te njëpasnjëshme dhe te dy do ndiheni për mrekulli. Beqaret do marrin vendime te rëndësishme mbi te ardhmen dhe do ndihen te plotësuar. Sektori i financave do jete mjaft konfuz. Mendohuni mire para se te hidhni çdo lloj hapi. Nuk është koha për te rrezikuar.
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Do ju ndryshoje shume shpesh humori sot juve qe jeni ne një lidhje, prandaj gjerat mund te mos ecin ashtu si kishit ëndërruar. Ne disa momente do debatoni ashpër me partnerin. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Gjendja e financave do vazhdoje te mbetet delikate edhe për disa kohe. mos kryeni asnjë investim te ekzagjeruar.
UJORI21. janar - 19. shkurt
Ata qe janë ne një lidhje, me ne fund do afrohen me pranë partnerit te tyre dhe do ia shprehin gjitha ato qe kane menduar prej kohesh. Nëse jeni ende vetëm, mos kërkoni te bëni asgjë me ngut sepse situata mund t'iu dale jashtë kontrollit dhe keni për te vuajtur. Për financat do jete dite delikate dhe nuk do mund te kryeni asnjë shpenzim te madh. Beni kujdes!
PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Do ja kaloni mire me partnerin tuaj sot dhe nuk do dëshironi te ndaheni për asnjë çast me te. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë prandaj nuk do kërkojnë me ngulm ndryshimin e statusit. Gjithçka do ndodhe ne kohen e duhur. Ne planin financiar mos ndërmerrni rreziqe te mëdha sepse ne momentin me pak te pritur mund te ndodhe ndonjë gjë e keqe. Hi
 
Top