Horoskopi : Parashikimi per sot

Bebw

Antar Aktiv
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Sot duhet te merrni masa strikte ju te dashuruarit ne mënyrë qe ta përmirësoni sa me pare marrëdhënien ne çift. Nëse lejoni qe persona te trete te ndërhyjnë gjithçka e bukur qe ishte krijuar deri me sot do shkatërrohet. Beqaret do ndiejnë shume për një person qe sapo e kane takuar dhe do ndihen gati te hedhin çdo hap me te. Shpenzimet është mire qe t'i kufizoni sa me tepër.
Goxha mire 😂😂😂
 

NGU

HG
Peshorja
Ju te dashuruarit do përkujdeseni tej mase për atë qe keni ne krah dhe marrëdhënia mes jush do behet me e bukur dhe me emocionuese se me pare. Beqaret do kenë shume adhurues dhe persona qe do i joshin, por do fiksohen pas një personi te heshtur dhe serioz. Ne planin financiar do i keni idetë shume te qarta dhe do dini çfarë hapsh te hidhni qe situata te mbetet nen kontroll.Ohhh yaaaa
 

Ai_Tipi

C’era una volta
Nuk qeka gjo kjo


BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Dite e zakonshme ka për te qene kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Beni thjesht ato qe do ju duken me te arsyeshme dhe lërini gjerat te rrjedhin natyrshëm. Beqaret nga ana tjetër do kenë takime fantastike dhe entuziazmi do i pushtoje gjithë kohës. Ne planin financiar po i organizuar gjerat mire do ju dalin paratë edhe për shpenzimet e domosdoshme edhe për disa gjera qejfi.
 

Xhelozi

Antarë i Respektuar
DEMI21. prill - 21. maj
Çiftet mund te kenë edhe debate te vogla gjate kësaj dite dhe nuk do mund te dashurohen me aq pasion sa me pare. Beqaret nga ana tjetër do jene më me fat ne dashuri dhe mund te takojnë personin e tyre te ëndërrove. E gjithë dita do jete si përrallë. Te ardhurat do fillojnë te përmirësohen goxha fale përkujdesit te treguar se fundmi dhe masave strikte qe keni marre. Bravo edhe për durimin.

👌
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Horoskopi ditor
Horoskopi ditor për ditene enjte - 10. tetor 2019
DASHI21. mars - 20. prill
Çiftet do kenë një dite te zakonshme dhe aspak problematike. Për ta jeta do jete edhe me e bukur se me pare. Yjet do i ndihmojnë beqaret te gjejnë personin me te përshtatshëm, por ata duhet te bëjnë shume përpjekje qe ta bëjnë atë për vete. Sektori i financave nuk ka për te qene aspak i keq. Gjithë perkujdesi i treguar kohet e fundit do japë frytet e veta.
DEMI21. prill - 21. maj
Gjate kësaj dite do keni dëshira te çmendura ju te dashuruarit, por partneri do jete gati te beje çdo gjë qe ju dëshironi. E sigurt qe do përjetoni emocione te jashtëzakonshme. Beqaret do kenë disa njohje, por duhet te tregohen te duruar. Ne këtë mënyrë do bëjnë edhe zgjedhjet e duhura. Marsi do ua vështirësojë paksa punët ne planin financiar dhe duhet te tregoheni shume me te vëmendshëm.
BINJAKET22. maj - 21. qershor
Sot do jeni me te çliruar ju te dashuruarit dhe do bëni gjera qe nuk i kishit menduar kurrë se mund t’i bënit një dite. Mbrëmja ka për te qene edhe me e zjarrte. Beqaret pa u lodhur shume do e gjejnë shpirtin e tyre binjak. Ne fakt personi ka qene shume pranë për gjithë këto kohe, por ata nuk e kishin kuptuar. Ne planin financiar do keni vështirësi, por nuk duhet qe te dorëzoheni. Beni përpjekje për ta ndryshuar situatën.
GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Te dashuruarit do kenë një dite goxha te qete dhe pa probleme. Gjerat për ta kane për te ecur mire prandaj është momenti i duhur edhe për ndonjë bisede serioze. Beqaret do kenë plot mundësi për te filluar aventura te këndshme. Si fillim duhet te zgjedhin personin qe do kenë ne krah. Ne planin financiar do ndiqni strategji strikte dhe do arrini ta stabilizoni situatën.
LUANI23. korrik - 22. gusht
Urani do e beje marrëdhënien tuaj ne çift edhe me te forte sot. Do arrini te merreni vesh për çdo gjë me partnerin dhe se bashku mund te planifikoni diçka te veçantë. Beqaret nuk duhet te humbasin asnjë mundësi për shkak te krenarisë qe kane. Buxheti nuk do jene ne gjendjen me te mire. Gjithsesi mos rrezikoni me lojëra fati sepse do dilni te humbur dhe do pendoheni gjate.
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Dite plot ngjyra do jete kjo për gjithë ju te dashuruarit. Do jeni mjaft sensuale dhe do e përkëdhelni pafundësisht njeri-tjetrin. Beqaret do kalojnë momente shume me te veçanta se me pare. Qe ne orët e para te mëngjesit ata do realizojnë takime mjaft interesante. Ne planin financiar mund te keni edhe disa vështirësi te vogla, por kjo nuk do te thotë qe te vini kujën. Beni përpjekje për ta normalizuar gjendjen.
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Do jeni me te përkujdesur ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe do dini si t'ia shprehni me tepër ndjenjat. Pasditja dhe mbrëmja ka për te qene edhe me emocionuese. Për beqaret do filloje një histori e bukur dashurie qe do i beje te ëndërrojnë. Ne planin financiar do jeni me te motivuar dhe do merrni te gjitha masat e nevojshme qe gjendja te mbetet e mire. Asgjë e keqe nuk ka për te ndodhur.
AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Ka rrezik qe dita e sotme te jete goxha e ndërlikuar për ju te dashuruarit. Do keni te tjera pikësynime nga partneri dhe kjo do beje qe te debatoni here pas here me njeri-tjetrin. Beqaret do ëndërrojnë me shume nga sa duhet dhe realiteti do ju duket me zhgënjyes. Ne planin financiar mos ndërmerrni rreziqe te mëdha sepse po doli ndonjë e papritur mund te mbeteni pa para.
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Dëgjojini me kujdes ato qe do ju thotë partneri gjate kësaj dite sepse po filluan problemet vështirë se mund ta riktheni kohen pas. Beqaret sado qe te mundohen nuk kane për ta gjetur dot as sot personin e ëndrrave dhe do vazhdojnë te mbeten te vetmuar. Gjendja financiare ka për te qene disi me e ekuilibruar kështu qe mund te shpenzoni me qetësisht dhe me më pak kursim.
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Dite shume melankolike do jete kjo e sotmja për juve qe jeni ne një lidhje. Ne shume momente do mbylleni ne vetvete dhe do mendoni për ato qe keni kaluar. Beqaret do përjetojnë ndjenja shume te forta për dike dhe do ja shprehin ndjenjat pa u menduar gjate. Buxheti nuk do jete aspak ne gjendje te mire kështu qe bëni kujdes me çdo hap qe do hidhni.
UJORI21. janar - 19. shkurt
Një person i trete do ndikoje mjaft tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite dhe do ua prishe harmoninë qe mbizotëronte. Do jeni gjithë kohës te mërzitur sot. As beqaret nuk do jene me fat ne dashuri dhe do ndihen keq duke mbetur ende vetëm. Për fatin e mire financat do jene te mira. Shfrytëzojeni rastin për te shlyer borxhet dhe për te bere disa investime te rëndësishme.
PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Me bekimin e yjeve, jeta juaj ne çift do jete shume me e bukur e me harmonike sot. Nuk do keni asgjë për çfarë te ankoheni sepse ai qe keni ne krah do mundohet t'ua plotësojë një e nga një te gjitha dëshirat. Beqaret do e takojnë shpirtin e tyre binjak, por do preferojnë te presin pak kohe para se te marrin vendime te mëdha. Ne planin financiar nuk do keni asnjë lloj problemi, kështu qe mund te shpenzoni te qete, por me maturi.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Dëgjojini me kujdes ato qe do ju thotë partneri gjate kësaj dite sepse po filluan problemet vështirë se mund ta riktheni kohen pas. Beqaret sado qe te mundohen nuk kane për ta gjetur dot as sot personin e ëndrrave dhe do vazhdojnë te mbeten te vetmuar. Gjendja financiare ka për te qene disi me e ekuilibruar kështu qe mund te shpenzoni me qetësisht dhe me më pak kursim.


veshet 4 syte 400 pike 4....mshoja zemer lol lol
 

Hera

Moderatorë
Staff member

Parashikimi i horoskopit, 11 tetor 2019


Dashi

Mos harxhoni më shumë kohë duke sqaruar një çështje që është e dashur për ju. Vetëm atëherë mund të gjesh harmoninë në jetën tënde private dhe të çlirohesh nga ajo që të mundon.

Demi
Shumë çifte mund të planifikojnë një bashkëjetesë ose dasmë: do të jetë ëndrra e atyre që e presin këtë moment për kaq shumë kohë.

Binjakët

Do të keni një dëshirë të madhe për të gjetur dikë që mund t’ju dëgjojë, sot mund të jetë dita e duhur. Do t’ju sjellin dobi nga disa këshilla të vlefshme se çfarë të bëni në jetën private.

Gaforrja

Për shumë nga shenja do të ketë histori të reja që mund të nënkuptojnë aq shumë në jetën e tyre. Disa do ta gjejnë personin e duhur përgjithmonë.

Luani

Krizat e çiftit do të kalojnë dhe do ia lënë vendin një bashkimi të ri. Venusi këmbëngul të garantojë shanse të reja për ata që janë lidhje. Marsi njofton ndryshime rrënjësore.

Virgjëresha

Marsi në shenjë e bën këtë ditë të zjarrtë dhe plot me pasion. Ata që janë të lidhur tashmë me dashuri do të përjetojnë emocione të papërshkrueshme.

Peshorja

Sot do të lini pas dore shumë nga miqësitë tuaja për shkak të ndonjë zhgënjimi, megjithatë nëse keni një lidhje të fortë do të keni mundësi të gjeni kohë për ta jetuar sa më shumë.

Akrepi

Sot do të keni mundësi të kuptoni nëse partneri aktual do të jetë personi që do t’ju shoqërojë në jetën tuaj për një kohë të gjatë, apo nëse do të arrini në një pikë thyerjeje.

Shigjetari

Jetë më të qetë, sot gjërat do të shkojnë më mirë në dashuri dhe tensioni i ditëve të kaluara do të braktisë gradualisht. Në mbrëmje mund të përjetoni momente të gëzueshme.

Bricjapi

Harmonia dhe qetësia do të mbretërojnë mes çifteve: është një kohë e mirë për ata që mendojnë se po bëjnë hapin e madh, ekzistojnë të gjitha parakushtet për të thënë po.

Ujori

Në krahasim me ditët e kaluara do të jeni shumë më luftues dhe nuk do të hiqni dorë as për një diskutim të vogël. Partneri do jetë në anën tuaj dhe kjo do të jetë shpërblyese.

Peshqit

Do të ketë mundësi të shkëlqyera sot për të bërë zgjedhje përfundimtare në jetën e dashurisë. Puna do t’ju japë një kënaqësi ekonomike, falë faljes suaj të kursimit.
 

iva

Njeriun, sa pak e gjej te njeriu!
Me pergatitjen e ftesave te dasmes po merresha,ua dergoj me vone te gjitheve:p:D:D
Si sna doli njeher eky horoskop ooo ja.....
 

Bebw

Antar Aktiv
Virgjëresha

Marsi në shenjë e bën këtë ditë të zjarrtë dhe plot me pasion. Ata që janë të lidhur tashmë me dashuri do të përjetojnë emocione të papërshkrueshme.
Me plq shume ky horoskopi sot 😂😂
😂😂Uje me vete gjate gjithe dites dmthn 😂
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Shigjetari

Jetë më të qetë, sot gjërat do të shkojnë më mirë në dashuri dhe tensioni i ditëve të kaluara do të braktisë gradualisht. Në mbrëmje mund të përjetoni momente të gëzueshme.PS: Drite ne fund te tunelit?
 

Vajza

Moderator
Staff member
Akrepi

Sot do të keni mundësi të kuptoni nëse partneri aktual do të jetë personi që do t’ju shoqërojë në jetën tuaj për një kohë të gjatë, apo nëse do të arrini në një pikë thyerjeje ...
Nje dite sfoli mire :( ..
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Horoskopi ditor
Horoskopi ditor për ditene shtune - 12. tetor 2019
DASHI21. mars - 20. prill
Marrëdhënia me partnerin ka për te qene shume e mire gjate kësaj dite. Do keni ide shume interesante si ta bëni çdo moment sa me te këndshëm. Beqaret me ne fund do realizojnë një takim shume interesant dhe e gjithë jeta e tyre do marre një tjetër kuptim. Sektori financiar ka për te qene goxha i qete. Do jeni shume te qete edhe kur te kryeni shpenzimet e menduara.
DEMI21. prill - 21. maj
Dielli do e favorizoje mjaft jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe do beje qe marrëdhënia juaj me partnerin te përmirësohet tej mase. Beqaret duhet te bëhen gati për surpriza te këndshme sepse jeta do iu ofroje plot mundësi. Mire është qe te shfrytëzojnë çdo moment. Ne planin financiar do ndiqni strategji strikte dhe do arrini ta mbani situatën nen kontroll.
BINJAKET22. maj - 21. qershor
Te dashuruarit mund te kenë disa mosmarrëveshje te vogla gjate kësaj dite, megjithatë nuk pritet asgjë për t’u alarmuar. Beqaret do marrin bekimin e Venusit ne dashuri. Atyre do iu hapen plot dyer dhe jeta do filloje t’iu ndryshoje për mire. Gjendja financiare nuk do jete e shkëlqyer, megjithatë disi me e qëndrueshme se me pare do jete. Filloni te ndiqni strategji strikte menaxhimi.
GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Ambienti i ngrohte yjor do beje qe ju te keni një jete ne çift shume te qëndrueshme. Do arrini te merreni vesh si duhet me partnerin dhe do toleroni me tepër. Beqaret do jene te shqetësuar për planin profesional dhe nuk do ndihen aspak te qete për te kërkuar dashurinë. Plutoni do jete planeti qe do iu ndriçojë idetë ne planin financiar. Do e përmbani veten edhe me shpenzimet.
LUANI23. korrik - 22. gusht
Venusi do krijoje te gjitha kushtet për ju te dashuruarit, qe ju te kaloni një dite sa me interesante. Marrëdhënia me partnerin do jete mjaft e këndshme dhe me në fund do mund te flisni hapur edhe për disa gjera qe ju kane munduar. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë gjë shume interesante. Me shpenzimet duhet te jeni me te arsyeshëm për te mos pasur probleme as me pas.
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Jeta juaj ne çift do jete shume e bukur sot. Jupiteri dhe Venusi do jene planetët qe do ua zbukurojnë çdo moment. Beqaret nga ana tjetër do bëjnë me shume përpjekje për ta ndryshuar situatën dhe do ja dalin me se miri. Personat qe do iu afrohen do jene te mrekullueshëm. Ne planin financiar nuk do keni shume fat megjithatë nëse bëni përpjekje mund ta mbani situatën te qëndrueshme.
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Dita e sotme do jete shume e paqëndrueshme për te gjithë ju qe jeni ne një lidhje. Shpesh do keni mendime tërësisht ndryshe nga partneri dhe nuk do pranoni për asgjë çast te hapni rruge. Beqaret duhet te njihen mire me disa persona para se te hedhin hapa sepse ne te kundërt mund te lëndohen. Shpenzimet bëjini te miremënduara dhe nuk keni për te pasur tronditje financiare.
AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Dite e mbushur me emocione te forta do jete kjo e sotmja për te dashuruarit, por ato do jene si pozitive ashtu edhe negative. Beqaret do jene specialiste te joshjes dhe flirtimit dhe do bëjnë për vete persona te shumte. Për ta do filloje një tjetër jete. Për financat këshillohuni sa e pare me specialistet sepse vete nuk do mund ta mbani dot situatën nen kontroll..
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Mundohuni te mos tregoheni për asnjë moment agresiv me partnerin tuaj sot sepse do keni probleme te mëdha me njeri-tjetrin. Qetësia do jete e çmuar. Beqaret nuk do e kenë mendjen për te krijuar një lidhje serioze, por një person qe do takojnë rishtazi do i beje te ndryshojnë mendim. Problemet financiare do zgjidhen me shpejt nga sa kishit menduar kështu qe do mund te merrni fryme lirisht.
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Partneri do ju mbushe me dhurata sot juve qe jeni ne një lidhje. Dashuria e tij për ju e kalon çdo kufi kështu qe edhe ju duhet te silleni mire dhe t'i përkushtoheni me tepër. Beqaret do bëjnë çdo gjë qe te jete e mundur me qellim qe ta bëjnë për vete atë qe pëlqejnë. Ne planin financiar nuk keni për te pasur aspak tronditje sepse gjithmonë do reflektoni para se te hidhni hapa.
UJORI21. janar - 19. shkurt
Dite pozitive ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do konfliktoheni me për asgjë me atë qe keni ne krah, përkundrazi do mundoheni si ta bëni sa me te bukur çdo moment. Beqaret nuk duhet t'iu besojnë te gjithë personave qe do i joshin sepse disa nuk janë aspak te vërtetë. Financat do jene tej mase te stabilizuara. Shfrytëzoni rastin për te shlyer disa borxhe te vjetra.
PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Nëse jeni ne një lidhje kjo e sotmja nuk ka për te qene një dite shume e qete. Here pas here situata mund te dale edhe jashtë kontrollit dhe vështirë se do gjeni qetësi. Beqaret do jene tej mase joshës dhe do arrijnë ta bëjnë për vete cilindo qe do pëlqejnë. Ne planin financiar keni për te qene me fat dhe kjo do ju ndihmoje ta kaloni situatën e vështirë ne te cilën kishit rene.
 

Vajza

Moderator
Staff member
Dite e mbushur me emocione te forta do jete kjo e sotmja për te dashuruarit, por ato do jene si pozitive ashtu edhe negative. Beqaret do jene specialiste te joshjes dhe flirtimit dhe do bëjnë për vete persona te shumte. Për ta do filloje një tjetër jete. Për financat këshillohuni sa e pare me specialistet sepse vete nuk do mund ta mbani dot situatën nen kontroll..
Po si jooo emocionet te forta do i bej vet mduket un :(
 

Ledia

Anetare e Thjeshte
Te dashuruarit mund te kenë disa mosmarrëveshje te vogla gjate kësaj dite, megjithatë nuk pritet asgjë për t’u alarmuar. Beqaret do marrin bekimin e Venusit ne dashuri. Atyre do iu hapen plot dyer dhe jeta do filloje t’iu ndryshoje për mire. Gjendja financiare nuk do jete e shkëlqyer, megjithatë disi me e qëndrueshme se me pare do jete. Filloni te ndiqni strategji strikte menaxhimi.
☹☹☹☹☹☹
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Horoskopi ditor
Horoskopi ditor për ditene diel - 13. tetor 2019
DASHI21. mars - 20. prill
Nëse qe prej disa kohesh keni pasur vështirësi ne jetën tuaj ne çift, sot situata do filloje te normalizohet dalëngadalë. Do i kuptoni dhe do i pranoni gabimet e bëra. Beqaret do jene gati edhe për aventura kalimtare vetëm qe te mos mbeten me vetëm. Shpenzimet duhet t'i kontrolloni gjate gjithë kohës ne mënyrë qe gjendja te mbetet e qëndrueshme dhe jo problematike.
DEMI21. prill - 21. maj
Nëse keni një lidhje mundohuni te tregoheni sa me pozitive dhe te mos acaroheni për gjera te kota. Nëse e ruani sot harmoninë çdo gjë do ju ece për mrekulli me pas. Beqaret nuk do jene me shume fat ne dashuri dhe madje te rralla do jene edhe njohjet. Ne planin financiar do keni fat me shumice dhe mund t'i kryeni pa frike investimet e menduara. Gjendja nuk do ketë aspak tronditje.
BINJAKET22. maj - 21. qershor
Ju te dashuruarit do jetoni një dite te jashtëzakonshme sot. Me partnerin do merreni vesh edhe vetëm me shikime dhe mund te merrni edhe disa vendime me rëndësi. Beqareve do iu peshoje pafund vetmia dhe kjo gjë mund t'i shtyje edhe drejt gabimeve. Ne planin financiar do jete Hëna ajo qe do sjelle fat ne tërësi, madje edhe me lojërat e fatit. E rëndësishme është qe gjendja do përmirësohet ndjeshëm.
GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Marrëdhënia juaj me partnerin ende nuk do jete ashtu si ju do kishit dëshiruar. Do ndiheni te ftohte ndaj njeri-tjetrit dhe asnjeri nuk do tentoje te hedhe hapin i pari. Beqaret do jene te hapur ndaj çdo takimi, por do tregohen te kujdesshëm kur te hedhin hapa. Ne planin financiar ka rrezik te keni goxha probleme. Do shpenzoni pa fund vetëm për te ulur ankthin dhe nervozizmin.
LUANI23. korrik - 22. gusht
Kjo e sotmja do jete një dite e përkryer për ata qe janë ne një lidhje. Si ju ashtu edhe partneri do bëni te pamundurën qe marrëdhënia ne çift te ece me se miri. Beqaret nuk duhet t'i hedhin sytë nga persona shume me te mëdhenj ne moshe sepse do vije edhe momenti kur ata te pendohen. Me financat do bëni çmenduri dhe nuk do mendoni aspak për te nesërmen.
VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Ka rrezik qe ju te dashuruarit te kaloni një krize gjate kësaj dite. Do konfliktoheni për gjera madhore, por edhe për detaje ne dukje pa rëndësi te madhe. Për beqaret yjet nuk do jene shume te favorshëm dhe ka mundësi qe ata te vazhdojnë te mbeten te vetmuar. Ne planin financiar ka ardhur koha e duhur për ta konsoliduar situatën. Me pak përpjekje do ja dilni mbanë.
PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Sot do iu jepet mundësia t'ia provoni atij qe keni ne krah dashurinë tuaj. Çdo gjë ka për t'u përmirësuar tej mase dhe te dy palët do përjetoni emocione te forta. Beqaret do kenë vetëm disa flirtime te vogla dhe asgjë me tepër sesa aq. Do edhe pak kohe qe te ketë ndryshime te mëdha për ta. Financat do jene te mbrojtura ne çdo moment sepse edhe ju do jeni te matur me shpenzimet.
AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Dite dinamike, pasionante dhe e mbushur me emocione do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Mes jush dhe atij qe keni ne krah nuk ka për te ndodhur asgjë e keqe. Beqaret do e lënë veten te lire dhe do përfitojnë pafund nga ftesat qe do iu bëhen. Ka mundësi qe te ketë ndryshime për ta. Mundohuni qe ne planin financiar t'i bëni me kujdes llogarite ne mënyrë qe te mos keni tronditje.
SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Dite e privilegjuar ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do përkujdeseni tej mase për partnerin tuaj dhe kënaqësitë do jene edhe me te forta. Beqaret do jene te turpshëm dhe do druhen t'ia shprehin ndjenjat dikujt qe pëlqejnë. Po u vonuan shume dikush tjetër mund te tregohet me i shkathet. Gjendja e financave do mbetet shume e mire sepse do jeni gjithë kohës te kujdesshëm.
BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Sot do bëni gjera te veçanta për te dashurin e zemrës suaj dhe ai do iu dashuroje ashtu si me pare. Mosmarrëveshjet do shuhen plotësisht. Beqaret do jene te arsyeshëm dhe nuk do nxitohen për asgjë. Vërtet sot nuk do e gjejnë dashurinë e madhe, por shume shpejt do ju ndodhe diçka e mrekullueshme. Ne planin financiar parashikimet janë te mira. Mund te kryeni pa frike edhe ndonjë shpenzim me tepër.
UJORI21. janar - 19. shkurt
Sot nuk do jeni ne gjendjen me te mire shpirtërore jute dashuruarit dhe here pas here mund te keni edhe mosmarrëveshje me partnerin tuaj. Nëse nuk doni qe ai te mërzitet me mire shpjegojani situatën ne te cilën ndodheni. Beqaret do realizojnë një takim te veçante, por nuk do ndihen gati për te hedhur asnjë hap. Ne planin financiar nuk duhet te ndërmerrni shume rreziqe.
PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Mëngjesi do jete i vështire për ju te dashuruarit, pasi për shume gjera nuk do merreni vesh me atë qe keni ne krah. Megjithatë pas mesditës situata do filloje te normalizohet dhe ju do i kuptoni gabimet. beqaret do jene si ne ajër dhe nuk do e kenë aspak mendjen tek dashuria. Për ta me e rëndësishme është shoqëria. Ne planin financiar do keni me shume fat se kurrë ndonjëherë me pare.
 
Top