Horoskopi : Parashikimi per sot

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Ky eshte i Meri Shehut, se ky horoskopi qe sjell Hera ma ka me t’futme gjithmone :p

E Merkure dt 16 Tetor dhe Dielli ne Peshore vazhdon udhetimin per te peshuar ndjenjat dhe marrdheniet.
Sot Dielli ndikohet nga planet qe i percjellin nje erotizem te madh.
Po jemi vetem do kerkojme marredhenie dhe ngrohtesi.
Dita e sotme ngjan me nje martese shpirterore
Takime te kendshme me nje ndjesi lirie do behen prezente
Dita ne therret te bejme ate qe na pelqen me teper.

Dashi
Do keni nje marreveshje te mire sot bashkepunim por ka mundesi edhe te vendosni per nje marredhenie personale duke marre vendim serioz

Demi
Do keni nje njohje errotike ne ambjentet e punes dhe kjo do jete kaq e forte sa do ju beje te lini cdo lidhje tjeter mbrapa
apo cdo pune tjeter

Binjaket
Ne dashuri do shkelqeni ne diten e sotme dhe mundesisht kushtojini kohe nje njohje te re apo marredhenie qe ju fal dashuri dhe siguri

Gaforrja
Dita e sotme ju fton te ekuilibroni mrredheniet ne familje dhe te merreni me nje pune qe ka nevoj per oinionin apo frymen bashkepunuese

Luani
Do keni takime interesante ne diten e sotme te cilat do ju tregojne se jeni vonuar ne planet dhe jeten tuaj pasi keni takuar deri tani jo personat e duhur

Virgjeresha
Do merrni nje lajm te mire ekonomik dhe ky do jete fillimi i nje ngritjeje me ne fund pas shume muajsh me probleme dhe paqartesi

Peshorja
Sot do jeni shume errotik dhe jeta do ju fali mundesine te dashuroni apo te beni nje lidhje shume shpirterore duke ju kthyer reston

Akrepi
Psikologjikisht do filloni nje rimekembje dhe nje qetesi apo ekuiliber mbas disa ditesh te rremujshme dhe pak problematike

Shigjetari
Sot do keni mundesi te beni njohje te reja publike dhe jeta juaj sociale apo publiciteti juaj do marrin nje drejtim me te ekuilibruar dhe ta harmonishem

Bricjapi
Ceshtje te karrieres do diskutohen dhe do arrini ne nje marreveshje te mire pune Ne jeten personale do merrni nje vendim martese apo lidhjeje

Ujori
Me ne fund do kuptoni tendencat e momentit dhe te ecurise se planeve apo rrjedhes se jetes Ngjyrat sot do jene percaktuese per nje te ardhme me optimiste

Peshqit
Do ekuilibroni detyrimet apo gjendjen tuaj shpirteore e cila ne kohet e fundit ka qene si furtune dhe e paplotesuar aq sa duhet
 

Senseo

Have you ever!?
Sipas ktij horoskopit ngela te ylberi une e stakume 😂😂


Ujori
Me ne fund do kuptoni tendencat e momentit dhe te ecurise se planeve apo rrjedhes se jetes Ngjyrat sot do jene percaktuese per nje te ardhme me optimis
 

Ultraviolet

One day or day one. You decide 🍻
Luani
Do keni takime interesante ne diten e sotme te cilat do ju tregojne se jeni vonuar ne planet dhe jeten tuaj pasi keni takuar deri tani jo personat e duhur

Kam nje jav qe po marr konfirmin per ket gje.
Biles pata nje periudh qe mendoja se isha un ajo e gabuar 🤦‍♀️
 
Top