Ja pse gratë flasin shumë

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
shko ku te duash , ajo prap nga pas do te vij, ste le vetem :d

Ty si te kemi ne kete aspekt , je ndonje cike ? :d
ahahahahha,eh po tani si cdo femer dhe une ,s"bej perjashtim :p
Vdes per pak llafe veshi gjana te reja me i fjale me dit c"bahet ne fshat me bashkefshataret e mi...:p
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Skane cbejne e I japin gojes.:)
 
Top